Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jakie żarówki do świateł mijania (DRL)?


Sublime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie. Posiadam Lampy Bi-xenon + DRL. Jakie trzeba żarówki do świateł mijania? Wydaje mi się, że te które mam teraz są jakieś takie żółtawe, a chciałem coś bardziej białego, ew niebieskawego :decayed:

Jak ktoś coś wie, to dajcie znać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz bixenony to za swiatla mijania robi palnik xenonowy,na lampie wybity jest typ palnika D1S lub D2S bo nie wiem jakie auto, B7 czy A6,standardowa barwa to 4300K,5000-6000K daje dekatna niebieska poswiate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o xenony, tylko o te światła, które są obok (najbliżej środka maski)-takie zwyczajne, ale zauważyłem, że ludzie , którzy maja DRL ustawiają sobie opcję "AUTO" i śmigają na nich, dopiero gdy zapada zmierzch automatycznie zapala się xenon. Pytanie jest takie: jakie żarówki założyć właśnie do tych lamp, żeby świeciły na biało, ew z niebieską poświatą, bo obecne świecą troche tak żółtawo :P

Pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć białe światła dzienne lub niebieską poświatę to tylko chyba i wyłącznie musisz zastosować jakiś ledowy wynalazek bo każdy rodzaj żarówki będzie świecił na żółto. Ja u siebie wsadziłem Philipsy Vision Plus ale też świecą na żółto(takie jak te) po prostu tak ma być, przynajmniej dowodu rejestracyjnego nie stracę :hi:

http://moto.allegro.pl/philips-visionplus-12v-21w-homologacja-ece-w-wa-fv-i1718933755.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...