Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Małe co nie co.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra nawracam się :decayed: 3 strony pitolenia o tym samym przekonały mnie.

Zajmijmy się więc grillem RS4.

http://allegro.pl/hit-przepiekny-oryg-grill-atrapa-audi-rs4-a4-b5-i1694207562.html

cena atrapy 590zł.

A może by tak samemu wyrezać taki grill?

Na alledrogo mamy coś look like this:

http://allegro.pl/czarna-siatka-alu-tuningowa-25x100-cm-duzy-romb-i1688366812.html

Może nie będzie wyglądało to jak oryginał, ale jakby się lepiej postarać to może by to miało jakiś smaczek z RS4.

No więc proszę o opinie.

planowałem to robić. Pomysł ok. tylko nie za bardzo idzie znaleść siatke która była by dobra. Albo małe oczka, albo cienkie żeberka. Nie odpuściłem tego pomysłu ale narazie nic sensownego nie widziałem,

Opublikowano

kaliko44, :polew: :polew: :polew: tu nawet koszt mniejszy niż te 120-200zł ... w przypadku B6 na B7 efekt :kox:

Co do samego pomysłu autora tego wątku ... wydaje mi się słaby - ktoś tu wyżej napisał, że ten nos wygląda jakoś tak ... za duży - kojarzy mi się z Audi 80/B4 brzydko .... szkoda zachodu lepiej kupić grill od RSa :)

Opublikowano
  • Autor

a jak by kilka takich siatek połączyć klejem, później wyskrobać zbędny klej?

Temat grilla z B6 porzucamy.

Opublikowano

a jak by kilka takich siatek połączyć klejem, później wyskrobać zbędny klej?

Temat grilla z B6 porzucamy.

troche za bardzo czarujesz :wink4:

najbardziej z tego wszystkiego pasuje to http://allegro.pl/vts-siatka-abs-900-x-250-mm-plastik-czarna-i1723429695.html ale i tak daleko mu do oryginału

Opublikowano
  • Autor

Troszeczkę ;p

No ale kto na co dzień widuje grill RS4 :kox:

A czym się różni ta siatka, którą podałeś od siateczki z RS?

Opublikowano

Troszeczkę ;p

No ale kto na co dzień widuje grill RS4 :kox:

A czym się różni ta siatka, którą podałeś od siateczki z RS?

ta co podałem wielkością oczek. Ta w przeciwieństwie do tych z alu ma grube żeberka mniej więcej jak rs ale i tak kazda z tych siatek ma za małe te oczka. Gdzies miałem dane ile dokładnie ma oczko w rs4 ale musiałbym szukać.

Opublikowano
  • Autor

To jak byś poszukał to był bym niezmiernie wdzięczny, postawię Ci piwko w sumie nie daleko do siebie mamy xD

A jeszcze takie pytanko, grill z RS (ta siatka) z jakiego zrobiona jest tworzywa?

Opublikowano

To jak byś poszukał to był bym niezmiernie wdzięczny, postawię Ci piwko w sumie nie daleko do siebie mamy xD

A jeszcze takie pytanko, grill z RS (ta siatka) z jakiego zrobiona jest tworzywa?

no ori chyba jest własnie z jakiegoś takiego plastiku chyba abs. Postaram sie poszukać a co do pifka to pogadamy na wojewódzkim w sierpniu w opolu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O jak będziesz to świetnie :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Wow. z obrazka boski ciekawe jak w rzeczywistości :D

Opublikowano

I r o godny grillik :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobra trzeba dalej bujać ten temat :decayed:

Muszę się zabrać do przeróbki zwykłego grilla na rs look.

A więc pytanko jak dopasować, czym skleić tą siateczkę z grillem?

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Dobra trzeba dalej bujać ten temat :decayed:

Muszę się zabrać do przeróbki zwykłego grilla na rs look.

A więc pytanko jak dopasować, czym skleić tą siateczkę z grillem?

najlepiej było by z ori grila wyciąć środek, wyciąć te siatkę na kszałt i przykleić najlepiej na gorąco. sam pytałem kioedyś na forum czy odda ktos nawet połamany gril w dobre rece do takich prób ale się nie znalazł nikt taki.

Opublikowano

Dobra trzeba dalej bujać ten temat :decayed:

Muszę się zabrać do przeróbki zwykłego grilla na rs look.

A więc pytanko jak dopasować, czym skleić tą siateczkę z grillem?

najlepiej było by z ori grila wyciąć środek, wyciąć te siatkę na kszałt i przykleić najlepiej na gorąco. sam pytałem kioedyś na forum czy odda ktos nawet połamany gril w dobre rece do takich prób ale się nie znalazł nikt taki.

No właśnie Pastaldo kiedyś nosiłeś się z zamiarem wytworzenia takiego grilla, myślałem że coś wymodzisz :decayed:

widziałem dzisiaj na allegro link do samej ramki z grilla za 20 zł chyba zaraz podeślę link. To byłby dobry start :)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________Jeden

http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-02-chrom-atrapa-grill-i1688161155.html

Drugi

http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-02-chrom-atrapa-grill-i1688161158.html

Opublikowano

Dobra trzeba dalej bujać ten temat :decayed:

Muszę się zabrać do przeróbki zwykłego grilla na rs look.

A więc pytanko jak dopasować, czym skleić tą siateczkę z grillem?

najlepiej było by z ori grila wyciąć środek, wyciąć te siatkę na kszałt i przykleić najlepiej na gorąco. sam pytałem kioedyś na forum czy odda ktos nawet połamany gril w dobre rece do takich prób ale się nie znalazł nikt taki.

No właśnie Pastaldo kiedyś nosiłeś się z zamiarem wytworzenia takiego grilla, myślałem że coś wymodzisz :decayed:

widziałem dzisiaj na allegro link do samej ramki z grilla za 20 zł chyba zaraz podeślę link. To byłby dobry start :)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________Jeden

http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-02-chrom-atrapa-grill-i1688161155.html

Drugi

http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-02-chrom-atrapa-grill-i1688161158.html

troche niechlujnie wycięte te ramki i będzie ciężko wpasować coś w nie. Potrzeba by ori gril mówie nawet połamany i samemu go wyciąć i wtedy dłubac. Z tym że nie znalałem takiego a na próby swojego nie poświęce bo mi szkoda a wszystkie oferty co sie trafiły to chcieli po pół stówy przynajmniej :przebiegly::chytry:

chętnie bym się pobawił i może by coś z tego wyszło ale jednak takie mody trzeba robić metoda prób i błędów i do tego troche wolnego czasu. Teraz mam 2 tyg urlopu ale tydzień przynajmniej mam zajęcie więc w drugim tyg pomysle o tym :kox:

Opublikowano

ja oddam w dobre rece grill przedlifta za friko lezy i półkę zawala

Opublikowano
  • Autor

To ja rezerwuję go.

Zobaczymy co będzie dało się wymodzić.

Opublikowano

Jak tam .... projekt tuning ruszył ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.