Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu widać, że walony i robiony po taniości bo zderzak od innej wersji ..... :naughty: :naughty:

Opublikowano

fakt, nie jest to najlepszy pomysł, który momentalnie Jędrkowi z głowy zostanie wybity :naughty:

albo zostaw tak jak jest do czasu, gdy będziesz miał wydech albo od razu montuj wydech ze zderzakiem, bo inaczej będzie kicha :wink4:

PS. Gratki koloru :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie planuję jeździć z jedną dziurą pełną, a drugą pustą. dokupię drugi dyfuzor z wycięciem na rury z jednej strony (tak jak fabrycznie wyszedłby 2.0 TDI czy 2.0 TFSI w pełnym S-line). niestety, wydech ciężko dorwać to raz, a dwa to, że nie będę mieć tyle kasy żeby kupić wszystko na raz. dlatego do przyszłych wakacji pojeżdżę tak. będzie to wyglądać jak na poniższym zdjęciu cabrio:

audi-a5-2011-sphere-blue-metallic-convertible-2-0-tdi-s-line-0945cdba7a1e00b7bf62215b95e0925f-m2.jpg

Opublikowano

no chyba, że tak :wink4:

Opublikowano

delikatnie mówiąc kiepski pomysł z jedną dziurą pustą jeżdzić :thumbdown:

to tak jakby szczerbaty się do zdjęcia uśmiechał :decayed:

Zolw za kogo Ty mnie masz :naughty: :naughty: przeciez mialem na mysli to co Jedrex napisal wyzej ... dorwac inny dyfuzor i tyle

Opublikowano

Jedrekx a Ty będziesz rezał coś w silniku? Jakiś soft? albo coś? 1.8 T to wdzięczne silniki do tuningu.

Opublikowano
  • Autor

ja nie mam 1.8T tylko 2.0 TDI, soft będzie w przyszłym roku

Opublikowano

aaa tak coś pomerdałem z drugim A5 na forum ;)....

no to sofcik i 205 km jest.

Opublikowano
  • Autor

korzystając z ładnej pogody i z tego, że auto jest w końcu czyste porobiłem kilka zdjęć:

8b8fd751094503d2med.jpg

fb33836537359ed8med.jpg

f51ca616320e8169med.jpg

78708ebcf13e903dmed.jpg

cb9dcaf52efa9372med.jpg

e9b6fc1595d2e132med.jpg

Opublikowano

pokazalbys jakies dobre zdjecia srodka :cool1:

Opublikowano

Nauczy się Jędrek apratu, to coś fajnego pokaże :naughty:

Opublikowano

Autko super.A ja mysle le mans a6 avant.

Opublikowano

Jędek... daj cynka a coś ustrzelimy moją "idot-camerą" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pokazalbys jakies dobre zdjecia srodka :cool1:

ale ze środka nie ma co pokazywać... 2 fotele + kanapa z tyłu, pół skóra + Speed obszyte białą nicią... btw jakieś tam zdjęcia są na stronie 6... środek jak środek :decayed:

Opublikowano

A5 jak zawsze ładne. Pokaż środek.

Opublikowano

Zawsze mi sie podobaly A5:wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to kolejne fanty w drodze :kox::naughty:

kompletny, przedni zderzak S-line + grill od 3.0 TDI :gwizdanie:

1794881805.jpg

Opublikowano

Czym się różni grill od 3.0tdi? :mysli:

Postęp jest, to najważniejsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kratki w grillu są pomalowane w czerni fortepianowej z tego co pamiętam :kox::)

jeszcze tylko progi + malowanie i można zakładać :naughty:

Opublikowano

A miało być powoli :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.