Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i jest powoli :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

no to kolejne fanty w drodze :kox::naughty:

kompletny, przedni zderzak S-line + grill od 3.0 TDI :gwizdanie:

1794881805.jpg

yyyyy.....zadbana paleta :polew: :polew: a tak poważnie to kosa jest :kox:

Opublikowano

no to kolejne fanty w drodze :kox::naughty:

kompletny, przedni zderzak S-line + grill od 3.0 TDI :gwizdanie:

1794881805.jpg

idzie grubo idzie :good: :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś zamówiłem zimówki, będą u mnie w piątek. zdecydowałem się na najbrzydszy wzór do A5 :decayed: głównym powodem była cena, nigdzie indziej bym nie kupił za tyle nowych felg z nowymi oponami. Opony będą Dunlop SP WINTER SPORT 3D 225/50 R17. Parametry felg 17x75" ET 28 poglądowe foto:

13155689875.jpg

Opublikowano

Opony kozackie sam takie mam a felgi nie takie złe..

Opublikowano
  • Autor

na takich oponach jeździ mój tata w Q7 i rewelacyjnie się spisują, dlatego też szukałem najlepiej z takimi oponami. a felgi.. no cóż, kwestia gustu. szukałem innych, a będą takie. Twoje ładniejsze :good: ale na zimę przynajmniej nie będzie mi ich szkoda i chyba ich nie ukradną w razie czego :decayed:

Opublikowano

Spoko - na zimę to oby było i żeby auto nie wyglądało jak na kołpakach :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, wyszedłem z takiego samego założenia :cool1:

Opublikowano

eh, zima w PL trwa dlugo, nie moglbym tyle czasu patrzec na brzydka felge :) ...dlatego na zime zakladam 18" :decayed:

Opublikowano

Takie sa w ORI :) no i ET spoko jest :decayed:

tyle ze w A5 to nic nie daje i kola sa glebok schowaneza to sa to parametry idealnej felgi do B8 :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

S-line exterieur skompletowany :kox: dziś odebrałem listwy z ASO. jednak wszystko dopiero dam polakierować i założyć dopiero na wiosnę :good: teraz pora szukać wydechu, a następnie ładnego koła albo ledów na tył :naughty:

Opublikowano

Tu masz felgi na zimę, takie jak turdzi i cuber kupili ale w jedynym słusznym rozmiarze :naughty:

http://allegro.pl/felgi-18-audi-a5-s5-a6-s6-orginal-lubin-i1865836759.html

tu jest jeszcze okazja na nowe felgi, wzór też fajny na zimę:

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6-a5-s5-18-i1857727598.html

... aż żal nie kupić w tej cenie.

Opublikowano
  • Autor

na zimę koła już mam, poza tym na 18 calach w zimie nie mam zamiaru jeździć :decayed: zamierzam szukać jakiejś 19tki na lato.. :wink4:

Opublikowano

No cóż, ja osobiście nie widzę 17" w B8 a tym bardziej w A5 nawet na zimę :wink4: ale jeśli Tobie się podoba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale jeśli Tobie się podoba :wink4

mi się to nie podoba... ale ma być praktyczne :decayed: nie wyobrażam sobie jeździć na gumie 245/40/18 w zimie.. teraz taką mam i rzuca mnie w bydgoskich koleinach, a co dopiero zimą :wallbash: zresztą zimą to auto nie musi pięknie wyglądać :cool1:

Opublikowano

Trzeba być twardym a nie miętkim :tongue4: ale fakt zapomniałem, że masz FWD :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale fakt zapomniałem, że masz FWD :wink4

,

wszyscy mi to będą wypominać ;( :wallbash:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.