Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co inwestować taką kasę skoro to nie ORi stan z fabryki ? wszystko dołożone ?

Kto by nie sprawdził po VIN wyjdzie że było grzebane coś, Ori to ori - tak jak wyszło z fabryki nie powinno być nic ruszane.

P.S weźmiesz tyle co z Niemca - (cofnięty) - nikt teraz nie patrzy na dokładki lecz na cenę... ja wolę kupić młodszy z gorszym wyposażeniem którego i tak nigdy nie będziesz używał na co dzień

Inwestowanie w auto mija się z celem, pamiętaj za każdy rok masz parę tyś. mniej

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew: i co to wniosło do tematu MOJEGO auta?
Opublikowano
:polew::polew::polew::polew: i co to wniosło do tematu MOJEGO auta?

Jędrek ale ty się nie denerwuj :grin::polew:

Opublikowano
  • Autor

Truskawa, ja się nie denerwuję.. bez przesady - nawet nie wiesz jak mnie to rozbawiło :decayed: trudno, Xantir nie kupi ode mnie auta bo nie mam w pełni fabrycznego auta tylko strucla :grin:

Opublikowano
Po co inwestować taką kasę skoro to nie ORi stan z fabryki ? wszystko dołożone ?

Kto by nie sprawdził po VIN wyjdzie że było grzebane coś, Ori to ori - tak jak wyszło z fabryki nie powinno być nic ruszane.

P.S weźmiesz tyle co z Niemca - (cofnięty) - nikt teraz nie patrzy na dokładki lecz na cenę... ja wolę kupić młodszy z gorszym wyposażeniem którego i tak nigdy nie będziesz używał na co dzień

Inwestowanie w auto mija się z celem, pamiętaj za każdy rok masz parę tyś. mniej

Już wiesz czemu dokładamy do swoich hebli...., a nie do Twojego....:whistling:...i tak byś nie zrozumiał :wink: naszych poczynań :decayed::wink:

Opublikowano
Truskawa, ja się nie denerwuję.. bez przesady - nawet nie wiesz jak mnie to rozbawiło :decayed: trudno, Xantir nie kupi ode mnie auta bo nie mam w pełni fabrycznego auta tylko strucla :grin:

ee ja od ciebie kupie a w rozliczeniu moja dam :grin::decayed::naughty: nie no oczywiście że cie rozumiem i podzielam twoje zdanie

Opublikowano
Truskawa, ja się nie denerwuję.. bez przesady - nawet nie wiesz jak mnie to rozbawiło :decayed: trudno, Xantir nie kupi ode mnie auta bo nie mam w pełni fabrycznego auta tylko strucla :grin:

Hehhe ...dobrze wiedzieć :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Artur nie mówiłem Ci? przecież to auto było składane z przystanku autobusowego i zalepione dworcem PKP :grin:

Opublikowano
Artur nie mówiłem Ci? przecież to auto było składane z przystanku autobusowego i zalepione dworcem PKP :grin:

Mylisz auta....to moje było tak składane..:decayed:...............Twoje poszlo z budki z lodami i tramwaju :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cholera fakt! :facepalm::decayed:

Opublikowano
Po co inwestować taką kasę skoro to nie ORi stan z fabryki ? wszystko dołożone ?

Kto by nie sprawdził po VIN wyjdzie że było grzebane coś, Ori to ori - tak jak wyszło z fabryki nie powinno być nic ruszane.

P.S weźmiesz tyle co z Niemca - (cofnięty) - nikt teraz nie patrzy na dokładki lecz na cenę... ja wolę kupić młodszy z gorszym wyposażeniem którego i tak nigdy nie będziesz używał na co dzień

Inwestowanie w auto mija się z celem, pamiętaj za każdy rok masz parę tyś. mniej

I dlatego tacy świadomi i zdecydowani kupujący jak TY kupują bezwypadkowe, garażowane auta w stanie fabrycznym i oryginalnymi przebiegami na allegro :polew:

Opublikowano

Oplułem monitor :polew::polew::polew::decayed:

Opublikowano
Oplułem monitor :polew::polew::polew::decayed:

Nie Ty jeden :facepalm::grin:

Opublikowano
Po co inwestować taką kasę skoro to nie ORi stan z fabryki ? wszystko dołożone ?

Kto by nie sprawdził po VIN wyjdzie że było grzebane coś, Ori to ori - tak jak wyszło z fabryki nie powinno być nic ruszane.

P.S weźmiesz tyle co z Niemca - (cofnięty) - nikt teraz nie patrzy na dokładki lecz na cenę... ja wolę kupić młodszy z gorszym wyposażeniem którego i tak nigdy nie będziesz używał na co dzień

Inwestowanie w auto mija się z celem, pamiętaj za każdy rok masz parę tyś. mniej

Weź chłopie poruchaj w końcu, czy ulżyj sobie jak Ci się tam podoba, bo czytać się nie da Twoich bredni. Jak nie pieprzysz o Stanleyu i urzędzie skarbowym, to tutaj robisz chore wywody pt. ori nie ori...:facepalm:

Sorry Jędrzej za OT, ale nóż się w kieszeni otwiera.

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

A LEDy z tyłu bajka:thumbup1:

Opublikowano
Po co inwestować taką kasę skoro to nie ORi stan z fabryki ? wszystko dołożone ?

Kto by nie sprawdził po VIN wyjdzie że było grzebane coś, Ori to ori - tak jak wyszło z fabryki nie powinno być nic ruszane.

P.S weźmiesz tyle co z Niemca - (cofnięty) - nikt teraz nie patrzy na dokładki lecz na cenę... ja wolę kupić młodszy z gorszym wyposażeniem którego i tak nigdy nie będziesz używał na co dzień

Inwestowanie w auto mija się z celem, pamiętaj za każdy rok masz parę tyś. mniej

masz racje!

dobrze gada,po co wydawać kasę na cos,co jest niepotrzebne:whistling:

Xantir,widzę,ze lubisz uświadamiać ludzi,wykonaj kolejną misje,słuchaj,przykukaj sąsiada,czy zjadł dzisiaj kolacje,jeżeli tak,ty nie jedz,jutro rano wpadnij na niego "przypadkiem" i zapytaj czy jadł kolacje,odpowie,ze tak,wiadomo,wtedy zapytaj czy srał,jak powie,ze srał,powiedz mu "Ha,wydales kasę na cos,co zamieniles w gowno",możesz go wysmiac,krótki,acz glosny,śmiech myśle wystarczy,następnie wyciagnij z karmany 10zl i jebnij szydercze "FRAJER!",możesz mu uświadomić ekonomię życia,w której widzę jesteś mistrzem,mówiąc "za chwile śniadanie,w mym ręku pojawi sie kolejna dycha",jebnij mu blache w czółko i finito:naughty:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew: padłem!!
Opublikowano

moj nowy idol......

Opublikowano

przeczytałem o nim kilka postów i powoli mi się rysuje jego portret psychologiczny :facepalm::polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.