Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Dystans, dystans i jeszcze raz dystans, a tak poza tym to very nice :thumbup1:

dokładnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to schowane koła:kwasny:

reszta jest bajka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie komentarze :) dystanse powinny wpaść, ale póki co kasy na mody brak :thumbdown:

a tymczasem dzisiaj wpadł nowy, praktyczny mod do.. bagażnika :decayed:

tak było jeszcze wczoraj (niestety foto z mojego auta zostało przez przypadek usunięte :facepalm: ):

baganikex.jpg

a tak jest już dzisiaj po godzinie zabawy:

img2115u.jpg

z bonusem:

img2118g.jpg

a tu już stary boczek poza autem:

img2116ve.jpg

niestety nowy boczek różni się delikatnie kolorem, ale mi to nie przeszkadza. gniazdo jeszcze nie podłączone, ale wkrótce się to zmieni :whistling:

podziękowania dla Grzegorza (wrclaguna) za podesłanie schematu :hi:

Ledy na tył :eusathink:

nie wiem czy ledy w ogóle będą bo to "trochę" kosztowny mod.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówek wydechu nie będzie. pojechałem na przymiarkę, w sumie teoretycznie pasowało i cena była bardzo dobra bo jak dla mnie miało to kosztować 310zł... no, ale mechanik z ASO sam mi odradził zakup bo stwierdził, że jak swoje końcówki wypoleruję to będzie wyglądało tak samo więc po prostu temat odpuściłem. a 300 zł piechotą nie chodzi i wolę to odłożyć do programu albo lusterek od S5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówek wydechu nie będzie. pojechałem na przymiarkę, w sumie teoretycznie pasowało i cena była bardzo dobra bo jak dla mnie miało to kosztować 310zł... no, ale mechanik z ASO sam mi odradził zakup bo stwierdził, że jak swoje końcówki wypoleruję to będzie wyglądało tak samo więc po prostu temat odpuściłem. a 300 zł piechotą nie chodzi i wolę to odłożyć do programu albo lusterek od S5..

Słuszna decyzja Jedrek bez sensu by było wyrzucać 3-stówki w błoto

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

końcówek wydechu nie będzie. pojechałem na przymiarkę, w sumie teoretycznie pasowało i cena była bardzo dobra bo jak dla mnie miało to kosztować 310zł... no, ale mechanik z ASO sam mi odradził zakup bo stwierdził, że jak swoje końcówki wypoleruję to będzie wyglądało tak samo więc po prostu temat odpuściłem. a 300 zł piechotą nie chodzi i wolę to odłożyć do programu albo lusterek od S5..

Słuszna decyzja Jedrek bez sensu by było wyrzucać 3-stówki w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jedrekx toć te na zdjęciach wyglądają jak moje - nie wiem jakby można jeszcze coś na to założyć - to co teraz masz to to nie są te zwykłe rynny co ja miałem jak auto przyszło :wink:

...dobrze ci powiedzieli bo bez sensu byłoby to zmieniać - różnica żadna by była :whistling:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

powiedz lepiej skąd wytrzasnąłeś ten boczek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jedrekx toć te na zdjęciach wyglądają jak moje - nie wiem jakby można jeszcze coś na to założyć - to co teraz masz to to nie są te zwykłe rynny co ja miałem jak auto przyszło :wink:

...dobrze ci powiedzieli bo bez sensu byłoby to zmieniać - różnica żadna by była :whistling:

dlatego też jak będzie trochę czasu to przepoleruję końcówki :good:

powiedz lepiej skąd wytrzasnąłeś ten boczek :wink:

a boczek trafił się u magików z Mironowa :decayed: w ASO ponad 300zł wychodzi, a ja u nich kupiłem za 120zł z wysyłką także uważam, że całkiem całkiem :whistling: no i pierwszy raz dokonałem jakiegoś moda w tym samochodzie sam :grin:

teraz pora odkładać na program, a następnie lusterka od S5... :kox: jeszcze się zastanawiam czy nie pomalować tylnego dyfuzora w czarny połysk :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek program i lusterka tak, ale nie dyfuzor fajny jest taki w pełnej serii :thumbup1: lepiej o fotelach z S5 pomyśl jak mówiłeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mogę sie zamienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto cool ale ledy zrobiły by robotę z tyłu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrek nie chcesz się może na auta zamienić? :polew:

chciałbyś auto z takim małym silnikiem i bez Quattro? :decayed:

Auto cool ale ledy zrobiły by robotę z tyłu... :wink:

pomyślimy jak będzie kasa... najpierw jednak wpadnie program jakoś w sierpniu lub we wrześniu.. póki co trzeba odłożyć na wakacje bo ze znajomymi robimy sobie "Euro Trip" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko brak Q mnie odstrasza, resztę by się jakimś SWAPem przyjemnym ogarnęło :)

od kiedy dokładniej zaczęły z tyłu wychodzić ledy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model 2010, czyli jakbym miał miesiąc młodsze auto już bym miał ledy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...