Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

no to kolejny +, bo ja mam dalej DPF'a :decayed: też mówiłem Witkowi, że chcę aby było 2 z przodu.. to mówił, że to na luzie :jerk: z kolejnym autem też na pewno się tam zjawię.. no chyba, że jeszcze z A5 kiedyś na korektę jeśli coś dojdzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zostaje wsadzenie gtb22 :kox: powiem ci że jest przepaść między Caha a GTB22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja turbiny nie wymieniam.. chyba, że obecna padnie. auto i tak za 3 lata będzie pewnie na sprzedaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kolejny +, bo ja mam dalej DPF'a :decayed: też mówiłem Witkowi, że chcę aby było 2 z przodu.. to mówił, że to na luzie :jerk: z kolejnym autem też na pewno się tam zjawię.. no chyba, że jeszcze z A5 kiedyś na korektę jeśli coś dojdzie :grin:

I go zostaw . Włąśnie czytałem o jednej matowej B7 że coś źle złożysz śruby zostaną i będzie trzeszczeć :facepalm:

:decayed: są ludzie na tym forum :wink: nie ma co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne cudo !

może kiedyś będe miał takie :)

chętnie bym obejrzał na żywo.

Pozdrawiam !

więcej jest takich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dawno na to patrzyłem.. ale szukam z czarną alkantarą, za bardziej okazyjną cenę.. zgapiłem się bo ostatnio były za 2500 zł KOMPLET :doh::doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za drogo to od S5 mają tysiaka taniej :whistling::decayed: no i 20 cali też w zajebistej kasie wg. mnie :

AUDI S5 KOMPLET KÓŁ 20 ALUFELGI RS5 KOŁA A5 265/30 (2891709968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a nawet ten stary wzór w 20 calach od S5 będzie robił robotę przez wklęsłość :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dawno na to patrzyłem.. ale szukam z czarną alkantarą, za bardziej okazyjną cenę.. zgapiłem się bo ostatnio były za 2500 zł KOMPLET :doh::doh::doh:

Tak, tak Ty to zawsze się zagabisz albo ciemno było albo coś tam :decayed: normalnie nic się tu nie robi w tym aucie :whistling: nuda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2,5 koła były skóry od s5/rs5 ?? Skąd te ceny ? Odpowiedź nasuwa się sama... :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dawno na to patrzyłem.. ale szukam z czarną alkantarą, za bardziej okazyjną cenę.. zgapiłem się bo ostatnio były za 2500 zł KOMPLET :doh::doh::doh:

Tak, tak Ty to zawsze się zagabisz albo ciemno było albo coś tam :decayed: normalnie nic się tu nie robi w tym aucie :whistling: nuda :grin:

Nerwy mu puściły :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za drogo to od S5 mają tysiaka taniej :whistling::decayed: no i 20 cali też w zajebistej kasie wg. mnie :

AUDI S5 KOMPLET KÓŁ 20 ALUFELGI RS5 KOŁA A5 265/30 (2891709968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a nawet ten stary wzór w 20 calach od S5 będzie robił robotę przez wklęsłość :kox:

nie podoba mi się ten wzór :decayed:

już dawno na to patrzyłem.. ale szukam z czarną alkantarą, za bardziej okazyjną cenę.. zgapiłem się bo ostatnio były za 2500 zł KOMPLET :doh::doh::doh:

Tak, tak Ty to zawsze się zagabisz albo ciemno było albo coś tam :decayed: normalnie nic się tu nie robi w tym aucie :whistling: nuda :grin:

jakie ciemno?! :decayed: no bieda teraz jest.. lampy leżą w garażu od października i się kurzą :facepalm: kolega z pracy, który ma mi pomóc to założyć ciągle w rozjazdach, a jak jest to ja nie mogę :kwasny: no, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu w końcu to ogarnę.. ile można. w tym miesiącu muszę kupić jeszcze 2 opony letnie bo w jednej mam śrubę, niestety w takim miejscu, że nie da się jej naprawić i już pójdą 2 tysiące :facepalm: cały czas poluję na wnętrze S5 z czarną alkantarą, ale nie chcę wydawać prawie 10 tys :decayed: pomysłów parę mam, ale zobaczymy czy będzie zbędna gotówka na to.

za 2,5 koła były skóry od s5/rs5 ?? Skąd te ceny ? Odpowiedź nasuwa się sama... :whistling::decayed:

tak, za 2,5 koła były czarne fotele z alkantarą z S5, z pamięcią.. dałem d*py :decayed: ceny tych foteli w ogóle podskoczyły. jeszcze pół roku temu spokojnie za 4-5 tys można było takie kupić, a teraz wołają 7-8 tys. :thumbdown:

poluję też na cyfrowy tuner TV pod MMI 3G :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Jendrzej ja tu chcę widzieć konkrety jak mam to auto Andrzejowi polecić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...