Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy::yeah::thumbup:

i znowu będziemy mogli się :drunk::decayed:

A ten pijak z jastrzębia czego tu szuka :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy::yeah::thumbup:

i znowu będziemy mogli się :drunk::decayed:

A ten pijak z jastrzębia czego tu szuka :wink::decayed:

no co za lujek :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

136 km/h na 100.. :facepalm: niestety w Q7 prędkości w ogóle nie czuć.. dzięki Teściu jeszcze raz! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrex, jak ci się jeździ 2.0 TDi? jakieś problemy w A5 ? :)

pytania uzytkowe... jakie masz spalanie w trasie (przy jakich prędkościach) i jak w mieście.

Ty robiłeś "czipa", tzn wiem że robiłes ale kuźwa coś nie moge znaleźć co ci tam wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co żadnych problemów, bierze trochę oleju - ale nie muszę dolewać w okresie między wymianami (co 15kkm). w sumie od czasu zakupu zrobiłem nim ponad 30 tys. spalanie na trasie na 17tkach to ok 5,5-5,8 litra, na 19tkach 5,9-6,2. prędkości w granicach 120-140 km/h. trasa autostradą do Gdańska spalanie w granicach 6,5-7 litrów przy prędkościach 160+. w mieście na 17tkach pali mi w granicach 7 litrów, a na 19tkach 7,5-8 w zależności od korków (ale w Bydgoszczy mniejsze korki niż w Wawie). wykres:

jedrzejlaskowskinmgpl.jpg

prosiłem tylko Witka żeby program był taki, aby sprzęgło wytrzymało. przy czym ja mam dalej DPF, nie wywalałem go. chcesz kupić A5? :naughty: jedno co Cię rozczaruje to dźwięk, po tym jakbyś przesiadł się z EVO :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info... no kilka pomysłów mi świta... i analizuje co i do jakiego celu przeznaczyć :)

wiesz na codzień mam silnik ATD - a tu... na luzie jest... TeDeI engine 1.9... w jeździe natomiast jest luz blus cięzko poznac że disel czasem :)

Natomiast ciężko jest znaleźć jakąś fajną A5 z dobrym wypasem i zadbaną a już z Q to wogóle jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. dlatego też ja wolałem lepszy stan techniczny i wyposażenie niż quattro golasa.. a najtańsze quattro w takiej opcji jak mam kosztowało +5k euro czyli sporo drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie te CR wychodza po programie teraz to musi przyjemnie się przemieszczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest dla mnie tez juz samochód nie jedzie a mam program od 3 tyg. :grin: tak to już jest nawet jzk zrobisz 600 km i i tak zawsze bedzie malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie straszna bieda żadnych nowych modów nie ma :kwasny: póki co modzę swoje życie prywatne :grin: niedawno przeszła mi na forum okazja z IC od 3.0TDI, gdyby ktoś coś wiedział o jakiejś okazji (najlepiej), oczywiście w dobrym stanie to dajcie znać :decayed: za 2 tygodnie stuknie nam 2 lata z moim ukochanym A5 i co ciekawe w ogóle mi się to auto nie nudzi. jak było z poprzednim A3 to wiadomo.. niecałe 2 lata i pojawiło się A5 :wink: w rocznicę napiszę kolejne podsumowanie roku... a tymczasem z braku laku foto z mojej działki, robione wczoraj:

75e2.jpg

tymczasem znowu po głowie zaczęła mi chodzić taka wizja..

owny.jpg

lustra S5 + grill S5. o dziwo w przypadku grilla z S5 podoba mi się zarówno wersja czarna jak i chrom. no nic, trzeba myśleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...