Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

dziś mijają dwa lata odkąd odebrałem A5tkę z Audi Zentrum Landshut... podobnie jak w zeszłym roku auto nie zawiodło mnie ani razu. żadnych dodatkowych wad auta nie zauważyłem. po dodaniu kilku koników auto odżyło i powoduje jeszcze większą radość na mojej twarzy. o dziwo jest to pierwsze auto, które naprawdę nie nudzi mi się aż tak bardzo po dwóch latach. nie przeczę, że przeglądam mobile patrząc na A6/A7 lub... poliftowe A5 Sportback :decayed: ale wtedy patrzę na moje auto i chęć zmiany przemija :grin: autem zaliczyłem między innymi tegoroczny zlot w Bukowinie, na trasie mnie nie zawiódł i nigdy nie stanął. tydzień temu jednak padł mi jakiś czujnik przy kolektorze ssącym i jak na razie go nie wymieniłem (nie znam numeru części :facepalm:), ale auto dalej śmiga. od zeszłego roku pokonałem 25 tys km, czyli w sumie przez 2 lata zrobiłem 40 tys. generalnie żadnych zastrzeżeń co do auta nie mam i dalej będę polecać A5 z tym motorem :good:

wykonane mody od 11.07.2012 do 11.07.2013:

-podświetlanie LED tablicy rejestracyjnej z A6 C7

-tylne lampy LED z modelu 2010

-ORI nakładki na pedały

-wizyta w R-Performance :kox:

parę modów jeszcze w głowie siedzi, zobaczymy jak dalej będzie z $$$ :decayed: planuję przede wszystkim kamerę cofania, tuner TV i jeśli znajdę (w dobrych pieniądzach) to IC od 3.0TDI + remap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie straszna bieda żadnych nowych modów nie ma :kwasny: póki co modzę swoje życie prywatne :grin: niedawno przeszła mi na forum okazja z IC od 3.0TDI, gdyby ktoś coś wiedział o jakiejś okazji (najlepiej), oczywiście w dobrym stanie to dajcie znać :decayed: za 2 tygodnie stuknie nam 2 lata z moim ukochanym A5 i co ciekawe w ogóle mi się to auto nie nudzi. jak było z poprzednim A3 to wiadomo.. niecałe 2 lata i pojawiło się A5 :wink: w rocznicę napiszę kolejne podsumowanie roku... a tymczasem z braku laku foto z mojej działki, robione wczoraj:

http://imageshack.us/a/img5/2293/75e2.jpg

tymczasem znowu po głowie zaczęła mi chodzić taka wizja..

http://imageshack.us/a/img845/2229/owny.jpg

lustra S5 + grill S5. o dziwo w przypadku grilla z S5 podoba mi się zarówno wersja czarna jak i chrom. no nic, trzeba myśleć :decayed:

Jędrek, wpakowałeś się do parku czy jakiegoś innego lasu, że też Cie nikt nie pogonił:decayed::wink:

Ładne auto, ale nieruchomość mi się bardziej podoba :wink:

Kolor mi leży, a jak modzisz życie prywatne to ciesz się coupe póki czas:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrex, ja myślałem ze w AVP kupiłeś, ale oni tam tylko Porsche handlują.:wink: Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?:facepalm::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?..Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?:facepalm::decayed::wink:

:grin: No wiesz , jedni wola traktory , inni odkurzacze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie straszna bieda żadnych nowych modów nie ma :kwasny: póki co modzę swoje życie prywatne :grin: niedawno przeszła mi na forum okazja z IC od 3.0TDI, gdyby ktoś coś wiedział o jakiejś okazji (najlepiej), oczywiście w dobrym stanie to dajcie znać :decayed: za 2 tygodnie stuknie nam 2 lata z moim ukochanym A5 i co ciekawe w ogóle mi się to auto nie nudzi. jak było z poprzednim A3 to wiadomo.. niecałe 2 lata i pojawiło się A5 :wink: w rocznicę napiszę kolejne podsumowanie roku... a tymczasem z braku laku foto z mojej działki, robione wczoraj:

http://imageshack.us/a/img5/2293/75e2.jpg

tymczasem znowu po głowie zaczęła mi chodzić taka wizja..

http://imageshack.us/a/img845/2229/owny.jpg

lustra S5 + grill S5. o dziwo w przypadku grilla z S5 podoba mi się zarówno wersja czarna jak i chrom. no nic, trzeba myśleć :decayed:

Jędrek, wpakowałeś się do parku czy jakiegoś innego lasu, że też Cie nikt nie pogonił:decayed::wink:

Ładne auto, ale nieruchomość mi się bardziej podoba :wink:

nieruchomość jest przepiękna, położona niedaleko Bydgoszczy (jakieś 15 km). dom z 1798 roku i "ogródek" ok 2,5 hektara :grin: co do modzenia życia prywatnego to Coupe raczej posłuży mi jeszcze sporo czasu, żadnego bobasa nie planuję jak na razie, za młody na to jestem :decayed:

Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?:facepalm::decayed::wink:

jeżdżąc prawie codziennie trasy diesel jest tańszym rozwiązaniem :wink: poza tym uwielbiam jazdę dieslem :kox:

?..Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?:facepalm::decayed::wink:

:grin: No wiesz , jedni wola traktory , inni odkurzacze :wink:

o to, to! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem przeciwnikiem diesla aż z czystej przekory i ciekawości kupiłem 3.0 Tdi. No i myślę, że teraz długo zostanę przy tych silnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 Tdi. No i myślę, że teraz długo zostanę przy tych silnikach.
E tam, chlopskie gadanie:decayed: Ja tam bym wolal twoje stare wozidlo:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 Tdi. No i myślę, że teraz długo zostanę przy tych silnikach.
E tam, chlopskie gadanie:decayed: Ja tam bym wolal twoje stare wozidlo:wink:

Za jakiś czas z pewnością do niego wrócę jako do drugiego samochodu. Jako rodzinny jest za mały. Chwilowo też nie stać mnie na utrzymanie obu i nie mam takiego garażu. Ale cel jest taki że to się zmieni i 3, 2 Q jeszcze do mnie wróci.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To az tak dobrze ci sie jezdzilo 3.2 V6 ? z opini ludzi wynika ze lekko zmodzone 1.8T robi takie 3.2 do tego spalanie, pomijajac dzwiek silnika nie lepsza opcja 2.0TFSI + chip ? Nie wspominajac o S3 bo to raczej inna polka cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie straszna bieda żadnych nowych modów nie ma :kwasny: póki co modzę swoje życie prywatne :grin: niedawno przeszła mi na forum okazja z IC od 3.0TDI, gdyby ktoś coś wiedział o jakiejś okazji (najlepiej), oczywiście w dobrym stanie to dajcie znać :decayed: za 2 tygodnie stuknie nam 2 lata z moim ukochanym A5 i co ciekawe w ogóle mi się to auto nie nudzi. jak było z poprzednim A3 to wiadomo.. niecałe 2 lata i pojawiło się A5 :wink: w rocznicę napiszę kolejne podsumowanie roku... a tymczasem z braku laku foto z mojej działki, robione wczoraj:

http://imageshack.us/a/img5/2293/75e2.jpg

tymczasem znowu po głowie zaczęła mi chodzić taka wizja..

http://imageshack.us/a/img845/2229/owny.jpg

lustra S5 + grill S5. o dziwo w przypadku grilla z S5 podoba mi się zarówno wersja czarna jak i chrom. no nic, trzeba myśleć :decayed:

Jędrek, wpakowałeś się do parku czy jakiegoś innego lasu, że też Cie nikt nie pogonił:decayed::wink:

Ładne auto, ale nieruchomość mi się bardziej podoba :wink:

nieruchomość jest przepiękna, położona niedaleko Bydgoszczy (jakieś 15 km). dom z 1798 roku i "ogródek" ok 2,5 hektara :grin: co do modzenia życia prywatnego to Coupe raczej posłuży mi jeszcze sporo czasu, żadnego bobasa nie planuję jak na razie, za młody na to jestem :decayed:

Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?:facepalm::decayed::wink:

jeżdżąc prawie codziennie trasy diesel jest tańszym rozwiązaniem :wink: poza tym uwielbiam jazdę dieslem :kox:

?..Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?:facepalm::decayed::wink:

:grin: No wiesz , jedni wola traktory , inni odkurzacze :wink:

o to, to! :decayed:

Wstaw jakieś zdjęcie tego domu, to mi zalatuje dworkiem, a tego typu nieruchomości są na moim celowniku:wink:

Tylko cholera nie teraz bo nie mogę żony przekonać, że to dobry kierunek :facepalm::decayed:

Uparła się, że ok jak będzie miała oprócz tego normalny dom, no to nie będę walczył z rynkiem, we wrześniu ruszam z budową:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Jędrkowy, słyszałem, że nie masz co rezać, paCZ jakie fotele

http://www.ebay.it/itm/RECARO-AUDI-VW-SEAT-SKODA-/151101308442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mi się nie wyświetla to, co Młody napisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mi się nie wyświetla to, co Młody napisał?

Teraz jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstępnie,ale osiągną swój cel.....

.....prezes napisał w jego wontu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Jędrkowy, słyszałem, że nie masz co rezać, paCZ jakie fotele

RECARO AUDI - VW - SEAT - SKODA | eBay

nie ten kolor... zresztą na wakacje trzeba pojechać, a nie fotele wymieniać :decayed: a tak poważnie to może w przyszłym roku.. jeśli auto zostanie ze mną :whistling:

tylko mi się nie wyświetla to, co Młody napisał?

Teraz jest OK?

Ok :hi:

Podstępnie,ale osiągną swój cel.....

.....prezes napisał w jego wontu:grin:

ciiiii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...