Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie diody użyto w DRL lampy LED Matrix w A4 B9 8W (8W0941035E)


LeszekJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może podpowiedzieć jakie diody LED użyto w światłach dziennych lamp przednich - jak w tytule?

(typ, producent, gdzie można je kupić - szukać) 

PS
Jedna mi padła i zanim się zabiorę za rozebranie reflektora, chciałbym wiedzieć czy są te diody (albo jakies zamienniki) dostępne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie sprawdzić po rozebraniu żeby dobrać taką z identycznymi parametrami pracy, diod jest dzisiaj w opór na rynku i na bank dobierzesz coś co świeci tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeszekJ. napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć jakie diody LED użyto w światłach dziennych lamp przednich - jak w tytule?

(typ, producent, gdzie można je kupić - szukać) 

PS
Jedna mi padła i zanim się zabiorę za rozebranie reflektora, chciałbym wiedzieć czy są te diody (albo jakies zamienniki) dostępne.

Tak naprawde nie musisz rozbierac lampy (przynajmniej do gornego swiecacego paska i bocznego) - nie jestem pewien jak jest realizowany dolny.

W kazdym razie gorny pasek i boczny jest z jeża - najmniejszy modul z uzebrowaniem. Jak go odkrecisz to zobaczysz diody biale i pomaranczowe (pomaranczowe kiedy swieci kierunkowskaz) - one daja swiatlo na swiatlowody (czyli te paski w lampie ktore swieca). 

Edytowane przez Koalakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Koalakm said:

Tak naprawde nie musisz rozbierac lampy (przynajmniej do gornego swiecacego paska i bocznego) - nie jestem pewien jak jest realizowany dolny.

W kazdym razie gorny pasek i boczny jest jeża - najmniejszy modul z uzebrowaniem. Jak go odkrecisz to zobaczysz diody biale i pomaranczowe (pomaranczowe kiedy swieci kierunkowskaz) - one daja swiatlo na swiatlowody (czyli te paski w lampie ktore swieca). 

Cześć, dzięki za odpowiedź.

A tym modelu nie ma dostępu do PCB z DRL'a. Tu mamy tylko: złączkę (główną) i moduł wpinany od dołu. Trzeba rozebrać lampę i dlatego się jeszcze waham.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeszekJ. napisał(a):

A tym modelu nie ma dostępu do PCB z DRL'a. Tu mamy tylko: złączkę (główną) i moduł wpinany od dołu. Trzeba rozebrać lampę i dlatego się jeszcze waham.

Pozdrawiam

Nie rozumiem.... Tak jak napisalem gorne i boczne na pewno sa przez jeża jak go odkrecisz to zobaczysz... chyba ze zle zrozumialem Twoja wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Koalakm said:

Nie rozumiem.... Tak jak napisalem gorne i boczne na pewno sa przez jeża jak go odkrecisz to zobaczysz... chyba ze zle zrozumialem Twoja wypowiedz.

image.png.a37ac722f0740d10aed649a24f516941.pngimage.png.b3c91351be0282e3d2b182f16451bb35.pngimage.png.346e1d20aa47721ca1d183cb65a93e54.png

 

Wydaje mi się, że myślimy o różnych modelach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak, nie napisales ze chodzi o polift... przed liftem w A4 B9  jest tak jak napisalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Koalakm said:

a tak, nie napisales ze chodzi o polift... przed liftem w A4 B9  jest tak jak napisalem ;)

Rozumiem. Widziałem takie zdjęcia więc kojarzę. 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...