Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hosting dla ebiznesu


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam hostingu pod usługi e-biznesowe, pod system bazodanowy. Budżet powiedzmy ~400,-/rok. Wymagania standardowe: szybkość, stabilność najlepiej bez limitu transferu. Wstępnie jestem zdecydowany na nazwa.pl

Macie coś innego, lepszego? Póki co dedyk chyba nie będzie potrzebny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę polecić http://linuxpl.com/, pare stron udało mi się u nich postawić i od dwóch lat nie mieli żadnej dłuższej awarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę polecić http://linuxpl.com/, pare stron udało mi się u nich postawić i od dwóch lat nie mieli żadnej dłuższej awarii

Na linuxpl mam swoje konto prywatne i tam zmirroruje sobie serwis firmowy w razie czego. Szukam czegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hosting w nazwa.pl i netmark.pl

I myslę że z nazwa.pl jestem troszkę bardziej zadowolony w netmarku częściej coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home.pl i NetArt ... nic innego. Na linuxpl i podobnych tego typu - na strony prywatne czy mniejsze jest ok, ale na ebiznes tylko tych 2 usługodawców w Polsce ma coś do powiedzenia niestety ... ceny trochę zaporowe (zależy jaka skala tego biznesu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecem tez www.linuxpl.com

na ich serwerze stoi forum audi slask, pare stron innych, ostatnio wykupowałem kolezance dla sklepu internetowego, swój sklep internetowy takze na ich serwerach mialem. ogolnie sporo i polecam

home.pl tez dobry ale ceny tez maja wyzsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również z doświadczeń własnych polecałbym home.pl ... profesjonalna firma, i istnieje parę lat ... nie zwinie się z dnia na dzień ;)

Uhm...

Spróbuj przykładowo postawić u nich serwis np. na Symfony 1.4, gdzie katalog www jest poza public_html.

Życzę szczęścia :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, skłaniam się ku nazwa.pl lub kei.pl

Na linuxpl jak pisałem mam konto ale ono będzie backupem w razie problemów z kontem głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...