Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem silnika


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe a gdzie jest ten filtr?:) i czy szukac plam pod samochodem jesli to to?

generalnie jest tak ze czasem czasem dluzej trzeba krecic, czasem krocej... im mniejsza przerwa w jezdzie tym szybciej odpadal...

dzisiaj po nocy tez dobrze odpalil... ale kilka razy trwalo to troche...

Popatrze na ten filtr:)

pozdro, dzieki za odpowiedz

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a gdzie jest ten filtr?:) i czy szukac plam pod samochodem jesli to to?

generalnie jest tak ze czasem czasem dluzej trzeba krecic, czasem krocej... im mniejsza przerwa w jezdzie tym szybciej odpadal...

dzisiaj po nocy tez dobrze odpalil... ale kilka razy trwalo to troche...

Popatrze na ten filtr:)

pozdro, dzieki za odpowiedz

B

mam dokłądnie to samo jezeli poradziłęs sobie z tym to daj znac co to było bede bardzo wdzieczny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. jak długo postał to odpalał za 2-3 razem. wymieniłem czujnik temperatury i termostat, było to niedawno ale od tego czasu odpala za 1 razem, musze jednak chwile krecić, vag jeszcze mi wskazał czujnik halla (to on jest odpowiedzialny za to jak szybko załapie) jednak sie zastanawiam czy faktycznie jest trachnięty. ktoś tu opisywał że po ustawieniu zapłonu i rozrządu nie było już tego błędu. dodam że nie można wykasować tego błędu. Do tego jeszcze to falowanie obrotów które mnie doprowadza do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze to falowanie obrotów które mnie doprowadza do...

Kolego xmat x może powinieneś sobie zsynchronizować przepustniiće na te falujące obroty?

W dziale zrób to sam jest instrukcja zajmie Ci to 2 minuty a może sporo pomóc... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze to falowanie obrotów które mnie doprowadza do...

Kolego xmat x może powinieneś sobie zsynchronizować przepustniiće na te falujące obroty?

W dziale zrób to sam jest instrukcja zajmie Ci to 2 minuty a może sporo pomóc... :a4fan:

w sobote wymieniłem przepustnice, adaptacja przebiegła prawidłowo, problem jest nadal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lampka od immo gaśnie bo czasami w naszych autkach lubi nie zgasnąc i wtedy można sobie kręcić i kręcić....

lampka gasnie. A co do zapalania to roznie czasem 3sec czasem jakies 7 sec. Ja mysle ze to pompa paliwa, ale dlatego tutaj napisałem bo moze ktos wkoncu sobie z tym poradził i moze sie myle.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...