Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Klimatyzacja nie działa nie ma błędów


manius_29

Rekomendowane odpowiedzi

gość nic mnie nie skasował ... nabijałem u niego klime w zeszłym roku i zobił to w ramach "gwarancji"

Czy ja aby nie ma sprzęgła zrywnego? według tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81803.0;highlight=antonio sprzęgło albo jakoweś gumki występują w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałeś w pierwszym poście to na włączonej i wyłączonej klimie masz takie samo ciśnienie wygląda na to że kompresor wogóle nie pompuje sprawdz tak jak radzi kolega wyżej sprzęgło zrywne kompresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo zadnych bledow gaz nabity klimatronik oki sprezarka sie nie zalanczala.Wyszlo ze to elektrozawor zalanczajacy sprezarke ktory znajduje sie wewnatrz sprezary.Udalo sie go zregenerowac i smiga juz drugi sezon.Tak wiec nie kabinuj tylko napraw sprezarke. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo zadnych bledow gaz nabity klimatronik oki sprezarka sie nie zalanczala.Wyszlo ze to elektrozawor zalanczajacy sprezarke ktory znajduje sie wewnatrz sprezary.Udalo sie go zregenerowac i smiga juz drugi sezon.Tak wiec nie kabinuj tylko napraw sprezarke. :good:

jaki koszt regeneracji? gdzie robiona i czy dali jakąś gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć te kilka śrub o których piszę w pierwszym poście tego wątku i zobaczysz jak jest z Twoim sprzęgiełkiem

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sprzeglo_zrywne_kompresora_klimatyzacji_zdjecia-t81803.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...