Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie alufelgi ? pomoc .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twoje 18 ' były mocarne ( na allero dyndały ostatnio ) :naughty: Ty masz teraz 17 ' te S-line ?

No nie widzialam...a skad wiesz,ze moje? :decayed:

Tak teraz mam 17 s-line.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

raggaman dawaj te nr 1 z ebaya

będą pasić :th:

Napisałem do znajomego ktory sprowadza takie rzeczy z US . Czekam na odp. jesli da rade i zmieszcze sie w przedziale cenowym to tak zrobie :naughty:

No nie widzialam...a skad wiesz,ze moje? :decayed

No od wczoraj na forum nie jestem :tongue4: Sprzedałaś Motorowi , a motor chyb sprzedał je razem z furą i szczęsliwy nabywaca wystawił - takie słuchy chodzą :decayed:

[br]Dopisany: Luty 23, 2008, 08:29:12 _________________________________________________A więc parę dni temu zakupiłem takie felgi z oponkami 235/45/17 no ale mi sie odwidziało i oddałem ... cena była dobra bo 1150 zł ..no ale jedna oponka okazała sie uszkodzona ..a nie chciało mi sie czekać na dostawe nowych . -> felgi AEZ - http://www.dcp-shop.co.uk/buy-car-accessories/images/BigImage/Alloys/ICON5.jpg

Zastanawiam sie jeszcze nad jedną kwestią .. ma on takie fele z oponkami za chyba 1600zł . Jeśli wrzuciło by sie je w polere wyglądały by nawet ciekawie :naughty: ??

http://moto.allegro.pl/item314478894_audi_a8_i_inne_felgi_aluminiowe_5x112_z_oponami.html

Troszkę za bardzo zlane ale to może być ich atut po polerce :mysli:

Co wy na to ? Aktulalnie czekam na dostawe u niego ale ta opcja przechodzi mi przez głowę :)

Opublikowano

po polerce bedą kox, fajne też są od mesia AMG, widziałeś??

Opublikowano

Brał bym pierwsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chrom jest chrom

Opublikowano
  • Autor

po polerce bedą kox, fajne też są od mesia AMG, widziałeś??

Nie :no: poka te AMG .

Układ mam dobry na te fele + oponki . A za te pieniądze nie kupie nigdzie ... :naughty: Te Mille Migila ala Porshe Turbo tez sa fajne ale musiałbym dystanse z centrowaniem zamowić ..a to znowu bedzie ocierac na szerokim kapciu :thumbdown:

Poczekam do dostawy .. poprzeglądam ceny polerek .. jak bedzie sie kalkulować to może łykne te talerze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Osz nie te sa kiepskie :decayed: Co audi to audi ..

Mnie sie z talerzy podobają takie - chyba z A8 D2 - http://img441.imageshack.us/img441/2717/img07009ubxv9.jpg

Ciężko je dostac .. a te z linka wyzej sa podobne tylko maja delielki plastikowe = brak polerki w tym miejscu :thumbdown:

Moje myśli błąkają sie wśród :

- Polerowany rant + czarny środek - wzór BBS , ADR, Porshe Turbo :kox:

-takie całościowe - całe w polerce

Opublikowano

jak do audi to moim zdaniem tylko ramiona i te amg raczej nie beda fajnie wygladac a te bbs w czerwonym audi to :kox:

Opublikowano

nie umiesz się bawić , każdy chce mieć mesia AMG :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak do audi to moim zdaniem tylko ramiona i te amg raczej nie beda fajnie wygladac a te bbs w czerwonym audi to :kox:

...sa za duże :decayed: 18 to jednak nie dla mnie ...

nie umiesz się bawić , każdy chce mieć mesia AMG :tongue4:

Orientacje zmieniasz :polew:

Opublikowano

jeszcze długo mnie nie bedzie stać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze długo mnie nie bedzie stać :gwizdanie:

Napychaj skarpete i nie gadaj :tongue4: Koniec OT :bicz3: Doradzajta mnie tu :mysli:

Opublikowano

moim skromnym kobiecym zdaniem nr 3 ponad wszystkie :evil:

są niesamowite..

Opublikowano
  • Autor

moim skromnym kobiecym zdaniem nr 3 ponad wszystkie :evil:

są niesamowite..

Si ..wdziędzny jestem za to skromne spojrzenie kobiecym... :rolleyes: oczkiem ...ale temat uległ zmianie a fele z US sa raczej chyba nie dostępne w danej chwili dla mnie :thumbdown:

:drunk:[br]Dopisany: Marzec 02, 2008, 12:04:03 _________________________________________________Panowie i Panie . Co myslicie o tych :

http://allegro.pl/item320338321_audi_5_112_et_42_7j_17_.html dodam że z oponkami 1200 zł . Za taką kasę opłaca sie ? Jak wzór ? - dodam ze ranty poszły by w poler a środek na czarny metal :decayed:[br]Dopisany: Marzec 04, 2008, 11:22:31 _________________________________________________Albo takie jak kupiłem i oodałem :gwizdanie:

http://allegro.pl/item319837446_18_5x112_rial_vw_audi_mercedes_a4_b5_a6_.html

Opublikowano

raggaman model nr 2 ma chyba kolega Szuder :mysli:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 11:33 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20622.0

Albo mi sie wydaje.. :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Te same ... tylko ze ja wcześniej kupiłem 17 za 1150 zł z oponami :naughty: U mnie wchodzi w gre 17 !

To jak ktore z podanych ostatnio ?

Opublikowano

Ja bym bral 2.. :decayed: takie drobne fele jak nr 1 jakos mi nie robia.. :) ale wszystko przeciez zalezy od gustu.. :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.