Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wtryski 216 po programie czy zakładać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanko jak w temacie, sprawa wygląda tak, że zastanawiam się nad kupnem 216-stek jednak wcześniej byl robiony program 135 KM i 298Nm, i czy teraz jak kupie te wtryski to będe musiał znowu jechać na jakies korekty programu, czy wystarczy zamontować te wtryski i gotowe:)? prosze o odpowiedzi, może ktos już tak robił

Opublikowano

nie musisz koniecznie jechac, choc jak chce by wyciagnac z nich pelny potencjal, to oplacaloby sie podjechac. jak juz ruszasz wtryski to i turbo warto ruszyc. napewno wtedy poczujesz niezly przyrost.

Opublikowano

nie musisz koniecznie jechac,

moze byc dym ... :evil:

Opublikowano

korekta by się przydała...

Opublikowano

korekta by się przydała...

gokładnie bedzie wszystko gralo jak zrobisz korekte to nie jest az tak drogie :good:

Opublikowano

po wsadzeniu wtryskow wypadaloby odjac koksu troche.

Opublikowano

Bo turbo od spalinek się za mocno nakręci i powie pa pa.

Opublikowano

Bo turbo od spalinek się za mocno nakręci i powie pa pa.

co za brednie :facepalm:

Opublikowano

Gdybyś miał serie to byś po 2-3 miechach jazdy bez korekty łapał notlaufy to jest pewne pare razy na forum juz sie zdarzyło :gwizdanie: ale skoro masz program juz to dymienie bedzie ale nie takie jak w serii, miałem u siebie 2 miechy taki konfig soft + wtryski bez strojenia, ale lepiej to wystroić

Odczujesz róźnice w wyższych obrotach

Opublikowano

wlasnie na programie bedzie niezle dymienie. w programie mapy paliwa sa wysilone aby te marne ori wtryski cos laly, a jak teraz wrzuci jeszcze wieksze wtryski, to dopiero bedzie sie lalo paliwo, a powietrze i dynamiczny kąt bedzie nadal tak samo wysterowany jak na stare wtryski. mieszkanka bedzie zla, bedzie kopcic.

Opublikowano

wlasnie na programie bedzie niezle dymienie. w programie mapy paliwa sa wysilone aby te marne ori wtryski cos laly, a jak teraz wrzuci jeszcze wieksze wtryski, to dopiero bedzie sie lalo paliwo, a powietrze i dynamiczny kąt bedzie nadal tak samo wysterowany jak na stare wtryski. mieszkanka bedzie zla, bedzie kopcic.

kopcić bedzie to jest pewne, ale na serii jest gorzej, swoim padłem wszystkie stadium przeszedłem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.