Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

hahahah kolezka pojechal na wyspe i zapomnial juz o kursie GBP:D

Ciekawe jak z wymowa jezyka polskiego:D pewnie juz tez zapomniał

hal ajk ken tejk kurw**:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah patrzcie

nie wierze:

od poczatku mowilem ci ze 1500 z kosztami glupkiem sam moze jestes. 1500 z wysylka to uwazam super cena ale jak nie chcesz kup na allegro taniej kolego. pozdr

ok sprzedam ci fele za 200 funtow nie ma problemu plus wysylka 120 funtow. pasuje?

ja juz nie odpisuje jemu na pw ;)

chcialem na poczatku je kupic i mialem kogos kto by mi je odebral ;) ale ja juz naprawde rezygnuje ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie wcale mnie nie wzruszaja te wasze usmiechy i to wszystko, swiadczy to jedynie o tym jak pusci jestescie:) mowcie i myslcie co chcecie mnie to nie interesuje[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 14:03_________________________________________________tak teraz to juz mialbys kogos kto by ci odebral:))) super sciemka nowak:) za 200 to sobie kup dtm na allegro:PPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie wcale mnie nie wzruszaja te wasze usmiechy i to wszystko, swiadczy to jedynie o tym jak pusci jestescie:) mowcie i myslcie co chcecie mnie to nie interesuje

i bardzo dobrze ;) nie przejmuj sie niczym .... krytykujemy tylko ciebie tutaj bez powodu, czesto sie czepiamy ludzi bez powodu ;D tacy jestesmy zli o okrutni.... i jestesmy pusci bo jezdzimy na takich samych kolach przy quattro a ty wiesz ze mozesz montowac na przod mniejsze kola a na tyl wieksze i nic sie nie stanie napedowi :decayed: w dodatku masz program na 265KM ale wykresu nie ma z firmy specjalizujacej sie w audi ktorej nazwy nie chcesz podac .... ale kazdy doskonale wie o co chodzi ta firma to ebay .... a niedlugo bedziesz mial 300KM i czakiemu opadnie szczeka :tongue4:

nie przejmuj sie opinia innych i zapodaj jeszcze pare gadzetow do srodka bo ich tam za malo :kox:

IMG_6623.jpg

tak teraz to juz mialbys kogos kto by ci odebral:))) super sciemka nowak:) za 200 to sobie kup dtm na allegro:PPPPP

a co ty myslisz ze jestes jedynym polakiem w anglii ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiewki może wyglądają kiepsko ale ja miałem u siebie i chwaliłem, w eFce też mam i chwalę, przynajmniej nie kapie mi na przyciski od otwierania szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego będąc uczynnym forumowiczem poświęciłem ci parę minut by zaproponować parę gadżetów do twojego DTM 300 koni a4

http://allegro.pl/wentylator-wiatrak-biurkowy-usb-230v-kolory-wyprz-i1782888686.html

schłodzi zapał do dalszych modów

http://allegro.pl/organizer-na-fotel-samochodowy-ochraniacz-i1751549230.html

na rozne głupotki

http://allegro.pl/auto-klima-wentylator-solarny-chlodne-wnetrze-i1752513970.html

to musi robic jak kupisz napisz cos o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulo nie przejmuj się tym co inni piszą. Oni wszyscy Ci popstu zazdroszczą.

Jedno z najładnijeszych aut na forum jakie widzialem.

Jedyne co bym jeszcze zrobił to wymienił ramiona wycieraczek na carbon-looki i dał dywaniki z metalowymi wstawkami.

za***iście odbjają wszystkie światełka w aucie.

Jeśli byłbyś narcyzem i wydawałoby Ci się że pozjadałeś wszystke rozumy to mógłbyś sobie jeszcze zamontować lustro na podsufitce.

Ja takie mam i codziennie jak wsiadam, spogladam na swoje odbicie w nim i mówie "cześć za***isty Siemianku, dziś będzie piękny dzień, a Ty jesteś najlepszym człowiekiem na Świecie. jezu jaki ty jestes za***isty" Ale widze że Ty jestes skromniutki więc lepiej nie montuj.

A innymi się naprawde nie przejmuj.

Czaki nie ma teraz auta, niby skrzynie wymienia, a tak naprawde to wzmacnia silnik bo jak włożył 1000m listwy chromowej do auta to okazało się że jest za słabe i nie chce jechać.

Nie myślałeś o jakimś dużym wydechu? Podobają mi się końcówki leciutko zagięte do góry.

Pasowałyby jak ulał. Wtedy to już chyba byś miał ideał mojego auta...

Pozdro :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 16:14_________________________________________________jak byś miał jakieś fotki w dużej rozdzielczości to bym poprosił bo chciałbym sobie dać na tapete :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie wiem o co wam chodzi.... o tą tapete?

No wiem ide po bandzie...

Bardzo przyzwyczaiłem się do mojej dotychczasowej tapety i nie wiem czy będe miał odwage żeby ją zmienić...

pulpit.jpg

Ale cóż trzeba być hardkorem... Wiecie jaki ze mnie krejzol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłbyś narcyzem i wydawałoby Ci się że pozjadałeś wszystke rozumy to mógłbyś sobie jeszcze zamontować lustro na podsufitce.

Ja takie mam i codziennie jak wsiadam, spogladam na swoje odbicie w nim i mówie "cześć za***isty Siemianku, dziś będzie piękny dzień, a Ty jesteś najlepszym człowiekiem na Świecie. jezu jaki ty jestes za***isty"

Siemian pamietasz to? : " Codziennie budzę się przystojniejszy ale dzisiaj to już przesadziłem " :D :D :D gdzie sie podzial ten podpisik ? :>

Pozatym to moglby ktos tutaj pogonic towarzystwo bo zrobilo sie nie milo-dalsze docinki i przepychanki slowne niczego nie zmienią.Dajcie juz spokoj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada... niech nikt nie kupuje od goscia tych felg z przedplata na konto bo tyle zobaczy zarowno kase jak i felgi :gwizdanie: :gwizdanie: - Wnioskuje z rozmow(proby dopiecia transakcji) miedzy "Polakiem w Angli " i Nowak_ZG :gwizdanie: :gwizdanie:

Dla tych co jednak sie upra , najpierw proponuje poczytac

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213734.0/

Ale mam nadzieje ze wtym watku ludzie sie juz polapali z kim maja do czynienia, chyba po pierwszych 3 wpisach bylo wiadomo co to jest za ... TYP :decayed: - Dla mnie rewela... gosciowi pluja w twarz a on mowi ze pada deszcz i jest fajnie - OBY WIECEJ TAKICH WYTRWALYCH :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szukam kogoś z gustem :gwizdanie: i ty go masz :slina: mam matiza a niemam koncepcji jak go pomodzić :kox: pozdro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...