Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Dekory wewnętrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to napisz coś o tych listwach dolnych, czy ot tej firmy co puściłęm linka?

pasowały itd?

ogólnie te z linka średnio pasują,dużo z nimi zabawy przed malowaniem,ale jak masz ogarniętego lakiernika to ładnie wszystko wyprowadzi
Opublikowano

no właśnie, dlatego pytam, a masz może lepszy namiar, bo mam lakiernika, ale chłop nie ma czasu na takie zabawy

a srebrne listwy do środka fajna rzecz, ale mam jasne wnętrze i zastanawiam się czy by to pasowało.

jest ładny kpl. ale za 1200zł z alu gałką - cena kosmos

Opublikowano

jeśli chodzi o listwy na drzwi szukaj ori ostatnio na forum poszły bodajże za 700zeta,za wew.płaciłem 400zeta stan igiełki,moje drewno drożej pognałem :decayed:

Opublikowano

za alu szczotkę też bym dał tyle :(

a widzisz, dzięki, bo nawet nie wiedziałem, że te zew. mogą być ori

Opublikowano

moje wnętrze

DAN_6798.jpg

daniels1980 kiera kox na max :kox::slina::good:

Opublikowano

moje wnętrze

DAN_6798.jpg

daniels1980 kiera kox na max :kox::slina::good:

:hi:
Opublikowano

ja mam środek w Swing-u - więc za bardzo nie przyceluję w taką :confused4: a szkoda :kwasny::decayed:

Opublikowano

Mariusz a swing to jaki?

Opublikowano

Mariusz a swing to jaki?

Szary/Myszowaty :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Temat dotyczył dekorów deski rozdzielczej, a nie dekorów drzwi. Ponawiam pytanie, jak zdjąć dekory z deski ?

Opublikowano

Temat dotyczył dekorów deski rozdzielczej, a nie dekorów drzwi. Ponawiam pytanie, jak zdjąć dekory z deski ?

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/ozdobne_listwy_deski_rozdzielczej_w_b6-t39797.0.html;msg449408#msg449408

Opublikowano

Temat dotyczył dekorów deski rozdzielczej, a nie dekorów drzwi. Ponawiam pytanie, jak zdjąć dekory z deski ?

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/ozdobne_listwy_deski_rozdzielczej_w_b6-t39797.0.html;msg449408#msg449408

Dzięki, przeszukałem forum pod kątem dekorów, a nie listew ozdobnych. Generalnie fajnie byłoby powrzucać takie opisy do DIY.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mariuszzgierz i jak masz już te swoje cudeńka? Ja zamówiłem materiał na allegro ale jak przyszedł to emocje opadły. Ale zresztą czego się można spodziewać za 30zł :)

A ty jesteś zadowolony?

Może pochwalisz się efektami.

Opublikowano

Spoko jest tzw. gitez majonez :good: jutro w ciągu dnia cyknę fotkę poglądową :wink4:

Zrobiłem listwy + ramka wokół zmiany biegów + popielniczka + półka za popielniczką :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A możesz pościć info na PW jak to wygląda finansowo i ile to trwało?

A foty mile widziane. Wręcz obowiązkowe :)

Opublikowano

cienki aparat to i cienki foty :kwasny: ale coś tam widać :wink4:

DSC00422.jpg

DSC00427.jpg

DSC00428.jpg

no i jeszcze nie posprzątane :kwasny:

Opublikowano

nie jest źle ale chyba alu lepiej wygląda :wink4:, też miałęm obszywać w czarną alcantarę ale chyba odpuszcze

Opublikowano

Nie zamierzam nikogo do tego przekonywać ale na żywola wygląda zdecydowanie lepiej :decayed:

klaczek84 chciał to wrzuciłem poglądowe foto :decayed:

Opublikowano

ale napewno jest oryginalnie, też nie pisze że źle :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.