Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Pomoc w lokalizacji zaworka `035103245a


krotkilol

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje bardzo tylko teraz pytanie on jest w srodku układu odpowietrzenia ze nie jest widoczny??

Jest on trudno widoczny z góry ale tam jest :wink4:

odpow.jpg

nie nie, tylko jest tak schowany że go prawie nie widać...brachol wymieniał w swoim BFB i mi go pokazywał...musisz szukać patrząc z góry po prawej stronie pokrywy rozrządu bardziej z tyłu (ale namieszałem :kox:) dokładnie Ci nie wytłumaczę bo tam tak napchali tego wszystkiego że szok ale najlepiej weź latarkę i napewno znajdziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jest nie widoczny tak gołym okiem jest schowany w przewodach od odmy miedzy szczelinami z góry od kolektora ssącego zobaczysz tam jest trójnik poświeć sobie latarką ale ciężko go wymienić trzeba mieć chudziutkie rączki czyściłem cały układ to był tam wymieniłem go bo sprężynka była uszkodzona koszt w aso 24 zł duperelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna prośba, myślałem żeby u siebie tez wymienić ten zaworek, nawet go już kupiłem w aso, ale jak zaczalem rozbierać u siebie odme w moim B6 AMB 170KM to okazało się, ze mój zaworek wygląda inaczej. Dlaczego ja mam dwa króćce zamiast jednego?

zawor_odma_zpsb67250fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu . Jak sprawdzić ten słynny zaworek który z Etce oznaczony jest jako 6 .

Ma przepuszczać tylko w jedną stronę ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...