Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie.

Wczoraj napisałem do chwalonego na forum MrMotors w sprawie zmiany softu w moim BAU.

Dostałem prosta odpowiedz od Rogalotti- "My sie tego nie podejmiemy" :wallbash:

To teraz pytani . Macie namiary na jakis zakład w W-wie kto by mi troche poprawil moment i dodał kilka koni ?

Nie licze na 45 koni extra ale bardziej na poprawę momentu obrotowego .

I tylko nie piszcie ze 2.5tdi to kupa i ze 1.9 jest lepsze :naughty:

Opublikowano

Witek się prawdopodobnie nie podejmie bo masz inną skrzynie niż manual....

Opublikowano
  • Autor

Wiem , problem moze byc z tipm :thumbdown:

Ale chyba ktos cos takigo robil :good:

Opublikowano

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

Opublikowano
  • Autor

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

Bedzie pretekst zeby wymieniac na 6 speed manual :naughty: :naughty:

Opublikowano

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

Mozna jasniej??

WYsrala sie podczas hamowania,czy od chipa??

Przyjedz na pomorze.Bedzie chip :)

Opublikowano

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

tja, na pewno od "czipa" :)

a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta?

Opublikowano

Moze przez tego co mu niby popsuł 2.5 tdi.

Opublikowano

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

tja, na pewno od "czipa" :) nie pisz "tja",tylko spytaj leona...był chip i chwilkę potem było "po skrzyni"

a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta?

Opublikowano

Raczej zlosliwosc rzeczy martwych.2.5 nie wygeneruje takich parametrow, zeby zabic Tipa.

Opublikowano
  • Autor

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

tja, na pewno od "czipa" :)

a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta?

Nie wiem . Napisał tylko ze tego auto nie beda robic. :kwasny:

Panowie ja tylko szukam kogos kto mi ladnie "wyplaszczy" monent i doda z 10km :rolleyes:

A jak by przy tym spalanie spadlo to juz bedzie bajka

Opublikowano

Tylko wawa wchodzi w gre?

Opublikowano

leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia

tja, na pewno od "czipa" :)

a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta?

napisałem co przytrafiło się naszemu koledze,przebieg jego auta symbiliczny jakieś 115kkm i takie "jajca",ale najlepiej niech witek się wypowie..w każdym bądź razie leon wrócił do oryginalnego softa... ps:Witek jest na urlopie,dzwoniłem
Opublikowano
  • Autor

Tylko wawa wchodzi w gre?

No niby tak

Ale w razie w nie chce mi sie leciec pol polski do typa aby mi wrocil do orginalu

Opublikowano

Jedz do Mastersa

Opublikowano
  • Autor

Jedz do Mastersa

Dzieki ;)

Opublikowano

Skrzynia na pewno nie jest powodem dla Witka, bo u mnie stroił Tip'a, a nie był robiony sam program...

Opublikowano

jak coś to to polecam mojego tunera jest w Słubicach jakieś 60-70km od wawki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.