Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI


4red

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki auta sa OK :) co jescze w planach ?

Ja bym jeszcze zmienil grill na czarny w polysk i lusterka .... moze i folia tez obkleil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten biały element pod lotką został nie oklejony, takie było założenie bo tak średnio się prezentuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz cos koniecznie z kolami zrobic :mysli:

Czekam juz na 19 cali S5. Bede je mial za jakies 2 tygonie:D

Fotki auta sa OK :) co jescze w planach ?

Ja bym jeszcze zmienil grill na czarny w polysk i lusterka .... moze i folia tez obkleil .

Jeśli chodzi o lusterka to bede je robil w chromie (grill chrom relingi chrom no i luusterka beda posowaly

spoko loco luz i ponton :good:

teraz tak jak turdzi pisze czas na felasie :)

Te zostawiasz na zimę ?

)

Tak myśle ze te zostaną na zime bo całkiem nieźle sie prezentuja tylko są kilka rozmiarów za małe na lato :P:naughty:

ten biały element pod lotką został nie oklejony, takie było założenie bo tak średnio się prezentuje :mysli:

Takie było założenie :decayed: Mnie tam się podoba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4red, Tobie się ma przedewszystkim podobać :good:

lusterka w chromie będą niknąć, przy białym kolorze nie będzie żadnego efektu :disgust:

przy tej mocy na 19" będzie jedynie show, będzie ładnie ale przy tak niskiej mocy to będzie kosmiczny przerost formy nad treścią :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4red, Tobie się ma przedewszystkim podobać :good:

lusterka w chromie będą niknąć, przy białym kolorze nie będzie żadnego efektu :disgust:

przy tej mocy na 19" będzie jedynie show, będzie ładnie ale przy tak niskiej mocy to będzie kosmiczny przerost formy nad treścią :disgust:

Jeśli o to chodzi to promień koła sie nie zmienia (wieksza felga mniejsza guma) chyba ze chodzi Ci o ciężar...:D poza tym juz sie zbliza zima a po zimie mam niecne zamiary jesli chodzi o silnik. Bede robil chipa i zmieniał intercooler w CompSporcie. Chce osiagnac 200KM i mam nadzieje ze to wystarczy bo jesli nie to trzeba bedzie wiecej w motorku pogrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAaaaaa.. no chyba że tak... W takim razie rzeczywiście może mieć to wpływ na przyspieszenie ale myślę że nie aż tak wyrazisty. Mimo wszystko tak jak mówie, i tak mi juz nie wiele zostało do jazdy na letnim ogumieniu a zaraz po zimie bede chcial w silniczku majstrowac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o osiagi vs felga... główna różnica to szerokość gumy i waga koła. Koło na 19 calach jest dużo cięższe niż na 16 calach.

Jeśli obecnie masz np. 205/55/16 to zmieniasz na 225/45/17 235/40/18 255/35/19... tyle według Audi, a teraz z życia...

Jeśli masz felge 19 cali szerokość felgi 8cali to możesz założyć 225. Przy 8,5 calach 235... o 9 calach i 255 to zapomnij.

Spadek ossiągów jest odczuwalny przy 200 KM między 205/55/16 a 235/40/18. Spalanie wzrasta również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rzeczywiście może mieć to wpływ na przyspieszenie ale myślę że nie aż tak wyrazisty

Oczywiście zrobisz jak tam będziesz chciał, ale 255 przy 200KM to nadal jest znaczna przesada, moc nadal niewielka, a opona na trakcje potrzebną >300KM

Tak przy okazji, to żeby osiagnąć 200KM z CAG to chyba coś więcej trzeba pogrzebać, niż remap i cooler :cool1:

Napewno będzie dobrze się prezentował ale przy 19" to i tak czeka Cię raczej wolna jazda po polskich drogach więc w sumie.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4red, widziałem Cię chyba wczoraj na Orlenie na Zakopiance, koło 22. Podjechałem pod dystrybutor chwilkę przed Twoim odjazdem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rzeczywiście może mieć to wpływ na przyspieszenie ale myślę że nie aż tak wyrazisty

Oczywiście zrobisz jak tam będziesz chciał, ale 255 przy 200KM to nadal jest znaczna przesada, moc nadal niewielka, a opona na trakcje potrzebną >300KM

Tak przy okazji, to żeby osiagnąć 200KM z CAG to chyba coś więcej trzeba pogrzebać, niż remap i cooler :cool1:

Napewno będzie dobrze się prezentował ale przy 19" to i tak czeka Cię raczej wolna jazda po polskich drogach więc w sumie.. :wink4:

Sama mapka tutaj daje mi z tego co sie orientowalem, ok. 180KM daje. To jest ten sam silnik co 143 na tłokach z 170.

Jeśli chodzi o moc to powiem tak. Moj brat ma A5 1.8T 170KM i on obecnie jest wlascicielem felg ktore przejda na moja wlasnosc w momencie gdy go sprzedamy. Szczerze mowiac jak dla mnie przy tej mocy samochod niesamowicie zapierd***. Na drugim biegu swieci sie kontrolka ESP. Myślę że taka moc bedzie jak dla mnie zadowalająca.[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 12:22_________________________________________________

4red, widziałem Cię chyba wczoraj na Orlenie na Zakopiance, koło 22. Podjechałem pod dystrybutor chwilkę przed Twoim odjazdem ;)

Tak to moja Niunia była :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę coś... Ostatnio mnie to zastanawia czy w mojej A4 z systemem start/stop jest wbudowany system ktory chlodzi TURBO gdy silnik jest wyłączony? :mysli:

sprawdz na panelu MMI czy masz przycisk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę coś... Ostatnio mnie to zastanawia czy w mojej A4 z systemem start/stop jest wbudowany system ktory chlodzi TURBO gdy silnik jest wyłączony? :mysli:

sprawdz na panelu MMI czy masz przycisk :)

No przycisk jest i go uzywam ale jesli na tej zasadzie mialoby to dzialac to by bylas jakas wielka pomylka audi tym bardziej ze na stale nie da sie wylaczyc tego systemu (tak zeby po zrestartowaniu komputera system nie działał)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 09:55_________________________________________________Mam nowego moda niuni :angry:

20110902036.jpg

20110902037n.jpg

20110902038.jpg

Wczoraj pod galerią Kazimierz gość VW Polo III wj***ł mi sie w dupsko:( ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...