Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI


4red

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę jak już wszystko będzie ładnie zamontowane..:D:evil: Najpoźniej do srody:P[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 09:26_________________________________________________Projekt skończony....:D Zwlekałem ze zdjęciami ze względu na urlop...

Kilka wykonanych telefonem zdjęć:

20110928171046q.jpg

20110928171034.jpg

20110928171019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj listwy boczne od S LINE ( maluj na czarno ) i bedzie kox :kox:

i jeszcze zderzak przód S-line by się przydał do kompletu :gwizdanie: ale prezentuje się ślicznie.. choć ja bym jeszcze pomalował relingi na czarno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda koksiarsko, jest naprawdę piękna,gratuluję gustu i zawzięcia,ale jak tylko pomyślę,że ma 5 koni mniej od 11 letniej zafiry mojego dziadka to efekt blednie, zrób coś z tym!!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda koksiarsko, jest naprawdę piękna,gratuluję gustu i zawzięcia,ale jak tylko pomyślę,że ma 5 koni mniej od 11 letniej zafiry mojego dziadka to efekt blednie, zrób coś z tym!!! :naughty::P

Moje zdanie jest takie że felgi należy toczyć a nie zapier****ć[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 12:48_________________________________________________Panowie uświadomcie mnie (bo macie o wiele wieksza widzę w zakresie technicznym). Zastanawia mnie ostatnio czy wydech od 3.0 tdi ma wieksza przepustowość a co za tym idzie zamontowany w 2.0 tdi zwiększa moc? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie Panowie jaki jest koszt kupna wydajniejszej turbiny do b8?[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 08:49_________________________________________________Ile można kuców uzyskać na dolocie?

Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można na turbinie uzyskać??? Jakaś konkretna firma czy to nie ma większego znaczenia??

Nie wiecie Panowie jaki jest koszt kupna wydajniejszej turbiny do b8?[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 08:49_________________________________________________Ile można kuców uzyskać na dolocie?

Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej :naughty:

Mówimy o nowej czy używanej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można na turbinie uzyskać??? Jakaś konkretna firma czy to nie ma większego znaczenia??

Nie wiecie Panowie jaki jest koszt kupna wydajniejszej turbiny do b8?[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 08:49_________________________________________________Ile można kuców uzyskać na dolocie?

Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej :naughty:

Mówimy o nowej czy używanej?

Nowa to ponad 2x tyle :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...