Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI


4red

Rekomendowane odpowiedzi

Często gęsto nie ma potrzeby podłączania VAS'a, wystarcza jazda próbna i każdy kto ma pojęcie wyczuje, że auto jedzie lepiej niż powinno, u mnie było tak samo, powiedziałem, że była zmieniona mapa i nie było problemu, pewnie gdybym się upierał, że nie było nic rezane to przy pierwszej naprawie byłoby po gwarancji, lepiej zagadaj z ASO jak do tego podchodzą

kiedyś Kulczyk Tradex wyraził zgodę na chipowanie Seata i VW w ramach gwarancji przez V-tech, 99% służbowych aut z KT było po remapie

Pytałem i bez szans;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często gęsto nie ma potrzeby podłączania VAS'a, wystarcza jazda próbna i każdy kto ma pojęcie wyczuje, że auto jedzie lepiej niż powinno, u mnie było tak samo, powiedziałem, że była zmieniona mapa i nie było problemu, pewnie gdybym się upierał, że nie było nic rezane to przy pierwszej naprawie byłoby po gwarancji, lepiej zagadaj z ASO jak do tego podchodzą

kiedyś Kulczyk Tradex wyraził zgodę na chipowanie Seata i VW w ramach gwarancji przez V-tech, 99% służbowych aut z KT było po remapie

Pytałem i bez szans;/

No raczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

z końcówką wydechu trzeba coś zrobić bo jest dramatyczna :disgust:

Co z tym mozna zrobic?:P

Możesz sobie kupic nakładki- w ASO ok 280zł albo zmienić wydech na ten z 3.0tdi :naughty:

No chyba że wogole zmienisz na np. Milteka, ale to juz trochę kosztuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z silnikami w układzie V (6cylindrowe oraz 8) maja dwie rury rzedowe 4 cylindrowki jedną. :naughty:

oj chyba nie... bo Turdzi ma 2.0 TFSI 211 i ma po obu stronach...

co do dobrego chiptunera to Masters ma spoko podejście...tani nie jest chyba 1300 PLN ale ja jestem zadowolony z jego roboty ( w sumie 3 auto u niego robione i każde jeździ bardzo fajnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z silnikami w układzie V (6cylindrowe oraz 8) maja dwie rury rzedowe 4 cylindrowki jedną. :naughty:

nie jestem pewny b8, ale w przypadku b7 powstaje wyjątek od reguły w przypadku q na pokładzie, ja mam po jednej z każdej str :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze czy macie jakieś źródło części czy walicie wszystko z aso :embarrassed:?[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 15:58_________________________________________________Pnowie powiedzcie mi co sądzicie o powerboxach? :naughty: Jestem w stanie na nich wyciągnąć ekstra 20KM nie tracąc gwarancji a w V-techu pozniej mogą mi zamienić go na porządnego chipa...:D Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4red daj spokój z power boxem, nawet z V-techu, 99% osób mających pojęcie o modach to samo Tobie powie albo lepiej będzie jak wykasujesz to zapytanie, nie będzie OT w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w V-techu pozniej mogą mi zamienić go na porządnego chipa

poczytaj w wątku o polecanych tunerach, a raczej v-tech'u nie wybierzesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy będę się decydował na chipa to na 99,99% pojadę do CompSportu. Wydają się być OK:P[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 14:23_________________________________________________Panowie mam pytanie bardzo ważne. Nie wiecie kto w krakowie podejmie się oklejania folią takich felg?

1586670923[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:34_________________________________________________

_________________________________________________

z końcówką wydechu trzeba coś zrobić bo jest dramatyczna :disgust:

Co z tym mozna zrobic?:P

Możesz sobie kupic nakładki- w ASO ok 280zł albo zmienić wydech na ten z 3.0tdi :naughty:

No chyba że wogole zmienisz na np. Milteka, ale to juz trochę kosztuje :cool1:

Jakie są koszta wydechu z 3.0 tdi?

Ma ktoś fotki tych nakładek? Nie moge znaleźć;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milltek 4 tysiace złotych jak na Millteka to akurat do tego silnika dość tanio...

Firm oklejajacych jest parę...ale oklejanie felg to chyba nie jest najlepszy pomysl..raczej malowanie...

dokladnie oklejanie felg nie jest za dobrym pomyslem raz ze kosztuje tyle ile dobre malowanie a 2 nie dadza gwarancji ze folia sie nie po obija od kamyczkow i zabrudzi od klockow hamulcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z silnikami w układzie V (6cylindrowe oraz 8) maja dwie rury rzedowe 4 cylindrowki jedną. :naughty:

nieprawda , B8 2.0TFSI w Avancie ma po dwoch stronach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem z 2.0 tdi występują podwójne wydechy i dwururki po lewej stronie. Nie wiem od czego to zależy i czy jest inny głos silnika. nie mówie tu o przeróbkach lecz o serii. tak samo było w b7. Ciekaw jestem od czego to zależy. Czym sie różni poza usytuowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milltek 4 tysiace złotych jak na Millteka to akurat do tego silnika dość tanio...

Firm oklejajacych jest parę...ale oklejanie felg to chyba nie jest najlepszy pomysl..raczej malowanie...

dokladnie oklejanie felg nie jest za dobrym pomyslem raz ze kosztuje tyle ile dobre malowanie a 2 nie dadza gwarancji ze folia sie nie po obija od kamyczkow i zabrudzi od klockow hamulcowych

Szkoda mi jest zniszczyć felgę piaskując ją i malując na czarno. Zadna firma nie ma takiego proszku jak jest stosowany w audi (dowiadywałem sie) więc felga nigdy nie odzyska swojej pierwotnej postaci.;/ Ja sie dosyć szybko nudzę wiec gdybym chciał sprzedać felgi to lipa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...