Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Trzeszczy przy otwieraniu szyb


dymmek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gdy otwieram okno to strasznie trzeszczy przy zamykaniu czasami szybę cofa do pełnego otwarcia tak, jakby coś blokowało. rozebrałem boczek i w sumie nic nie zauważyłem. przesmarowałem linki wd i dalej to samo co to może być? odkąd kupiłem auto problem był z prawym oknem , ale nic nie robiłem, teraz to samo od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie to samo w drzwiach kierowcy. U mnie wyrobiło się to białe plastikowe kółko w mechanizmie i linki się nieco poplątały. Znajomy prostował mi je już raz i było ok, ale na chwilę. Teraz kupiłem nowy mechanizm i w poniedziałek biorę się za wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm kupiłem na Allegro za 150zł z wysyłką.

Poniżej masz link do aktualnej aukcji z takim mechanizmem:

http://allegro.pl/nowy-mechanizm-podnoszenia-szyby-audi-a4-b6-00-04-i1734515774.html

Jak pytałem gościa czy będzie pasował to twierdził, że sprzedał już 7 takich mechanizmów i nie dostał jeszcze żadnej reklamacji.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 00:09_________________________________________________Dziś w końcu oddałem mechanikowi samochód do wymiany mechanizmu podnoszenia szyby i okazało się, że ten zamiennik kupiony na Allegro jest do du.. :wallbash: O ile pasuje on do całości to otwieranie i zamykanie idzie bardzo ciężko i prawdopodobnie w najbliższym czasie znów by wszystko szlak trafił. Próbował smarować linki itp, ale niewiele pomogło. Musiałem, więc kupić ori używkę i wszystko elegancko śmiga :notworthy:

Dobra nauczka na przyszłość w temacie zamienników z Allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...