Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sory za tyle pytań, jednak szukam dobrej feli, którą będę cieszył swe oko przez najbliższe 2 sezony :)

Zastanawiam się jeszcze nad tą felą: vw_448.jpg

Również "wsadzoną" w poler bądź "mieszaninę" jakichś fajnych kolorów :)

Oczywiście myślę o 18stce.

Jak sądzicie?

Pewnie dałeś za nie 900zł? Poznaje po zdjęciu :) miałem je brać ale odpuściłem temat :)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________

Sory za tyle pytań, jednak szukam dobrej feli, którą będę cieszył swe oko przez najbliższe 2 sezony :)

Zastanawiam się jeszcze nad tą felą: vw_448.jpg

Również "wsadzoną" w poler bądź "mieszaninę" jakichś fajnych kolorów :)

Oczywiście myślę o 18stce.

Jak sądzicie?

Pewnie dałeś za nie 900zł? Poznaje po zdjęciu :) miałem je brać ale odpuściłem temat :)

Opublikowano

troche lipne parametry, o cal za mało ma w szerokosci :disgust:

Opublikowano
  • Autor

@kudlaty.lukas - Jutro zaczynam bawić się w polere, zobaczymy co da radę wskurać ;) Jak nie to będę myślał nad malowaniem, jednak spróbuję wyciągnąć jakiś efekt z tego alu :)

@Damian A4 - Trochę mniej niż 900 :) Zdj już u mnie w garażu robione :)

W sumie dowiedziałem się, że kolega też tutaj na forum jest zarejestrowany ;)

@Kowi - możliwe ;) Jednak dla mnie ok. Najwyżej jak będzie brakło to może dystans da radę coś poprawić ;) Podoba mi się ta fela ;) Jednak dzięki za opinię ;)

Opublikowano

Jedna "malutka" zmiana (jednak jaka ważna - przynajmniej znak rozpoznawczy jest :> ) :

20111231366.jpg

A tutaj pierwszy etap "Summer setup" (18stki, 7.5J, ET 40 02r.):

20120102368.jpg

Dalej sam się zastanawiam, polerka? może całość biel? a może polerka + czarne "wnęki" ? :)

dobre te kółka, sam myślałem do siebie takie :decayed: poleruj tłusto aż będzie lustro i gitarka :kox:

troche lipne parametry, o cal za mało ma w szerokosci :disgust:

fakt, troche chude. obowiązkowo dystanse :)

Opublikowano

Dystanse dajemy 10mm wystarczą :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie będą trzeć? :)

Opublikowano

Et40+10mm dystans wyjdzie et30 czyli takie które wygląda super ale do gleby się nie nadaje

Opublikowano
  • Autor

Test:

bok_flesh.jpg

k_t.jpg

k_t_2.jpg

Od góry:

od_g_ry.jpg

Od góry:

od_g_ry_jpg.jpg

pod_k_tem_flesh.jpg

Tutaj 2 foty robione kalkulatorem:

10012012897.jpg

10012012896.jpg

Taki efekt uzyskaliśmy po filcu z białą pastą, bawełną z autosolem (x2).

Co myslicie o wyglądzie polerowanego ramienia, na fotce od góry ? Też macie takie coś?

Jak widać felga postawiona tak jakby miała leżeć na aucie daje efekt ... lustra.

Jakieś rady? Komentarze te złe i dobre? ;)

Z góry dzięki :)

Opublikowano

jak dla mnie...felgi w kolor, ale to mój gust a o gustach się nie dyskutuje :wink4:

Opublikowano

ładnie ci to wychodzi, dobrze że te felgi mają jasne aluminium wtedy to ładnie wygląda. Poczekam na śnieg, zmienię koła i robię to samo.Co robisz z wnękami? Malujesz pod kolor auta?

Opublikowano

ja bym dal razisty kolor :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ładnie ci to wychodzi, dobrze że te felgi mają jasne aluminium wtedy to ładnie wygląda. Poczekam na śnieg, zmienię koła i robię to samo.Co robisz z wnękami? Malujesz pod kolor auta?

Myslę nad czarnym, bądź właśnie w kolorze autka. :) Czekam na jakiś VT i podejmę decyzję:) ale wstepnie jest daję na czarny :)

Opublikowano

nie słuchaj ich dawaj je poler - już część masz zrobioną bo po trakowany lakier jakimś specyfikiem , a co do polerki to proponuję Megsa metal polish na prawdę daję radę , korzystałem z niego przy polerce paraboli z tt i się spisał w 100% :good:

p.s sam szukam takich felg bo są na prawdę piękne i się zakochałem w nich :>

Opublikowano

jak dla mnie to takie kolo pierwsze co to w polerke...

dobrze dzialasz :)

Opublikowano

poleruj po zewnątrz, a wnęki w jakiś oczojebny kolor daj :decayed: tak to widzę, bo sama polera oklepana już trochę :tongue4:

Opublikowano

Zgodzę się z juniorem, do tych felg najlepiej pasuje poler i wnęki w kolur ;)

P.S. Tanio dałeś za te felgi, na alledrogo po 1700+ stoją za kpl. ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie, podpowiedzi i nawet negatywy :naughty:

Polerka będzie całej felgi - jednak wnęki w 99% w kolorze czarnym.

Głównie dlatego, aby pył hamulcowy itp rzeczy nie były zbytnio widoczne we wnękach :wink4:

Mam tylko nadzieję, ze do kwietnia się wyrobię :kox: :kox:

Opublikowano

Wnęki mógłbyś dać w kolor auta, dobrze by się zgrało razem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.