Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych i błąd 17970


jacek666b

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o link z vwgolf.pl i kolege adamm polecam w 100%.jestes z wawy zadzwon do niego 503 399 909 w Rembertowie proadzi dzialalnosc i uwierz mi jesli to nastawnik nie musisz wymieniac on Ci to ogarnie,jak dla mnie jest guru jesli chodzi o tdi.polecam w 1000000% chłopaka bo robi profi robote i na tdi zjadl zęby.radze zapamietac ten nr,nie jest to zadna reklama,na forum vwgolf.pl siedze od 6 lat,jezdzilem 4 vw co widac w podpisie i wszystko u adama robilem,zreszta to moj dobry kolega i zwrotów i reklamacji u niego nie ma.zadzwon powiedz ze masz nr ode mnie i bedziesz mial auto ogarniete a takie gdybanie to wrozenie z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostało czarno na białym wyłożone co może być do zrobienia, czego można się spodziewać, od czego zacząć, a skoro kolega zamieścił taki temat to albo chce zrobić to sam w miarę możliwości ze względów finansowych albo chce się najpierw zorientować by oddając do mechanika tamten nie zdarł z niego nie wiadomo ile

na tdi nie trzeba zjadać zębów żeby być guru, nastawnik to każdy kto ma trochę pojęcia może ogarnąć, ale jeżeli zatarł się tłok rozdzielczy z dozatorem w pompie to nawet rewelacyjny mechanik nic tu nie wyczaruje, a skoro nie ma reklamacji pewnie od razu zaproponuje remont pompy w bosch'u, o kosztach nie wspomnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tez pompy robi,povzytaj sobie troche forum vwgolf.pl dzial diesel tam i sie dowiesz pewnych rzeczy i nie trzeba od razu do boscha z pompa smigac.ale jak ktos ma kase moze i tak robic.po prostu chcialem pomoc a nie jakies zlosliwosci w moim kierunku.po co jezdzic po mechanikach ktorzy polowe silnika zaraz by zmienili jak mozna zrobicm raz a porzadnie u jednego sprawdzonego czlowieka tymbardziej ze kolega jest z wawy i daleko nie ma zeby podjechac na diagnoze i ewentualna naprawe.nastawnik tez jest do ogarniecia i nie trzeba kupowac nowego za chore pieniadze,ale widac sa tu madrzejsze osoby ktore cos gdzies kiedys slyszaly ale zadnych konkretow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok christopherek dzięki za numer. Na razie itak nie mam flo zeby cos z tym zrobic. Jedyna rzecz ktora robie jak na razie to restart silnika i nic sie nie wyswietla...

Dzięki Panowie za pomoc, w niedalekiej przyszłości coś ogarnę i napiszę o co tam chodziło. Jakby coś komuś wpadło do głowy to pisać[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 16:34_________________________________________________No i stało się..

Pojechałem do sklepu na zakupy, wsiadam odpalam i... Odpalił, i tak jakby dwa razy dodać gazu, zdechł i od tamtej pory można go kręcić bezskutecznie. Nie wiem co na to Vag bo pożyczyłem lapka.. Zaraz zadzwonię do tego gościa ciekawe co mi powie..

__________________________________________________________________________________________________

Kolega spod tego numeru powiedział, że prawdopodobnie pompa sie zwaliła, ale co dokładnie to w poniedziałek się z nim łapie i zobaczymy..[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 20:22_________________________________________________Wstawiłem do pompiarzy na Zaciszu na Klukowską wczoraj, no i okazało się że paliwo było zbyt suche coś się zatarło, i głowica pompy wtryskowej do wymiany-jakby ktoś miał pompkę niedrogo albo samą głowicę to chętnie zakupię :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...