Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??


AD4M

Rekomendowane odpowiedzi

Co do F1 to jezdzi sie na nich wysmienicie, mam je od nowosci, w porownaniu z falkenem niebo a ziemia, maja tylko jedna mala wade dosyc szybko sie zuzywaja, jesli interesuja was nowe opony to piszcie na priva, dam wam dobra oferte, np f1 to co wyzej na allegro nie 399zl a 389zl, na 4 sztukach daje to nam 40zl, oczywiscie nowki z gwrancja, faktura lub paragonem itp. wysylka 35zl kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtusania, a jakies oponki letnie na 18"? Conti, Dunlop.. cos z lepszej polki. Jakie ceny? Oczywiscie 225/40/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu takimi pytaniami zasmiecac naszego forum, jak jestescie zainteresowani to piszcie na priv, lub najlepiej na GG 1858880

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu takimi pytaniami zasmiecac naszego forum, jak jestescie zainteresowani to piszcie na priv, lub najlepiej na GG 1858880

a moze umiescisz wjakims dziale ceny opon ktore masz dostepne i rozmiary ( lub w dziale sprzedam )... iwecej ludzi to przeczyta i bedzie reklama dla ciebie, jesli masz tanio to kazdy bedzie zadowolony bo ty zarobisz a my kupimy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to w ofercie mam opony kazdego producenta , oczywiscie dla forumowiczow a4 najlepsze ceny, jutro najpozniej pojutrze przyjedzie do mnie transport, jesli jakiejs oponki nie bede mial na stanie to wtedy czas oczekiwania tydzien czasu. Jak tylko bede mial u siebie oponki (bo robie duzy stan magazynowy) napisze osobnego posta na Rabaty itd. powiem jednak juz teraz ze ceny dla a4 beda nie do przebicia, na allegro nie znajdziecie taniej. (Jesli ktos mnie pyta o cene opon to najlepiej jak by wiedzial co chce lub przynajmniej napisal ile pieniedzy chce na to przeznaczyc -wtedy poszukamy cos dobrego na jego kieszen, wkoncu nie kazdego stac na Pirelli czy Dunlopa. Inne opony takie jak Wanli czy Nexen moze nie sa takie dobre jak te z wyzszej polki ale wazne ze sa nowe i w bardzo dobrej cenie lepiej wydac 1000zl na wanli jak 1000zl na wyjechane opony z niby 5mm z allegro. Sam wiem jak to jest bo juz nie raz kupilem uzywki , pare razy sie udalo ale pare razy kupilem zlomy (wyzabkowane albo tzw kartoflaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cennika cennik juz jest, tylko nie mam stanu magazynowego, dlatego na oponki trzeba czekac ok. 5-7dni , z czasem bede mial wiekszosc na magazynie , wszystkich nie bede mial bo sie nie da!!! Jest tylu producentow i rozmiarow ze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zaoferował mi nowe michelin pilot primacy 94Y 235/45 po very atrakcyjnej cenie, aż żal odmówic... (ok.400zl)

No chyba, że ktoś z Was byłby zainteresowany :naughty:?????

Mimo wszystko zależy mi bardziej na 225/45.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 23:17 _________________________________________________Zamówiłem u wojtusania Dunlopy sp9000 w jedynym słusznym rozmiarze - 225/45R17. Dzięki za rady :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to w ofercie mam opony kazdego producenta , oczywiscie dla forumowiczow a4 najlepsze ceny, jutro najpozniej pojutrze przyjedzie do mnie transport, jesli jakiejs oponki nie bede mial na stanie to wtedy czas oczekiwania tydzien czasu. Jak tylko bede mial u siebie oponki (bo robie duzy stan magazynowy) napisze osobnego posta na Rabaty itd. powiem jednak juz teraz ze ceny dla a4 beda nie do przebicia, na allegro nie znajdziecie taniej. (Jesli ktos mnie pyta o cene opon to najlepiej jak by wiedzial co chce lub przynajmniej napisal ile pieniedzy chce na to przeznaczyc -wtedy poszukamy cos dobrego na jego kieszen, wkoncu nie kazdego stac na Pirelli czy Dunlopa. Inne opony takie jak Wanli czy Nexen moze nie sa takie dobre jak te z wyzszej polki ale wazne ze sa nowe i w bardzo dobrej cenie lepiej wydac 1000zl na wanli jak 1000zl na wyjechane opony z niby 5mm z allegro. Sam wiem jak to jest bo juz nie raz kupilem uzywki , pare razy sie udalo ale pare razy kupilem zlomy (wyzabkowane albo tzw kartoflaki)

to co mógłbyś mi polecić na 235/45r17 ? Obecnie mam od września F1 ... i fakt, szybko się trą ale to super guma na każdą pogodę :)

napisz mi proszę na PW co w tym rozmiarze i za ile mógłbyś mi polecić. przedział cenowy na 1 gume to dla mnie mniej więcej 300-400 PLN.

będę wdzięczny,.

kr@mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mógłbyś mi polecić na 235/45r17 ? Obecnie mam od września F1 ... i fakt, szybko się trą ale to super guma na każdą pogodę

napisz mi proszę na PW co w tym rozmiarze i za ile mógłbyś mi polecić. przedział cenowy na 1 gume to dla mnie mniej więcej 300-400 PLN.

W tej cenie sprzedalem wczoraj nowe michelin pilot primacy, szkoda że wcześniej nie zapytałeś.

Może zrób tak jak boberek zasugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...