Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB] Mój nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamyk obniż z -35mm i będzie ok

Opublikowano

jaki masz rozmiar felg bo bardzo małe się wydają :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie no, na razie obniżki nie planuję :no: - zdjęcie było robione z dołu i może dlatego wyszedł taki off road, mi autko się cały czas w miarę podoba

Natomiast fela jest 18cie i rzeczywiście zgodzę się, że przy tej bryle nie można wręcz jeździć na mniejszej

A mam przed oknem taką tyle że w avant, nadziwić się kolesiowi nie mogę że cały czas trzyma ją na 16"

Zdrowaś

tk

Opublikowano

tak myślałem że to 18 bo sam je chciałem kupic do siebie ale ten wzór wydaje się na dużo mniejszy gdy fele są już założone. moje 18 wydają się dużo, dużo większe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No i znowu troszkę pojeździliśmy naszym skarbem

Efekt jest taki, jak można zobaczyć poniżej :naughty:

Jakby kto pytał to potwierdzam - telewizja kłamie jak z nut ...

415a80b63d1ec63a.jpg

0b07083f901a0e86.jpg

21caf9d782c64917.jpg

4e3e8529acb31ce5.jpg

No i chyba najpiękniejsze ze wszystkich

0b15b2e28045fd15.jpg

Pytanka ???? :cool1:

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

Jakie to miejsce ?:)

Zgaduj zgadula :naughty:

k

Opublikowano

Jakie to miejsce ?:)

Zgaduj zgadula :naughty:

k

Italia albo Szwajcaria? :gwizdanie:

Opublikowano

Bedzie na kalendarz :)

Opublikowano

Swiss znalazłem na fotosiku

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Swiss znalazłem na fotosiku

Bart, cFaniaczku :cool1: ......

Zdrowaś

k.

PS - polecam wszystkim naprawdę szczerze, kraj zapiera dech po prostu :notworthy: A do tego czasami całkiem ładne foty wychodzą :tongue4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:54_________________________________________________trochę podbiję temat, po 2 latach ciszy chyba można, co nie :tongue4:

taki temat zapodałem na technicznym

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203092.0

jak ktoś coś wiem i może podpowiedzieć, to bardzo proszę :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pozdrawiając posiadaczy ósemek

T.[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 12:46_________________________________________________

jeszcze jedna sprawa

zmieniał ktoś filtr od klimy w aucie??

za jasną cholerę nie mogę go wyciągnąć, nawet nie wiem od czego zacząć grzebanie

i to pomimo że mi wrc opisał, to cały czas nie znalazłem żadnych zaślepek ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203093.msg2399169#msg2399169

niech się ktoś odezwie, kto już temat ogarniał - jakie zatrzaski gwintowane A :wallbash:

Opublikowano

bardzo ładna sztuka :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

trochę dymu narobiłem u Grzecha (wrc) no i czas się przenieść na swoje poletko :evil:

temat prosty

bez MMI chcę zapodać do siebie bluetootha

słyszałem już jeden głos, że to możliwe

kto coś doda??

Opublikowano

W NAVISERWIS jest kabel do Bluutka dla MMI :) i tam sa swiatlowody , popytaj u nich czy mozna zamontowac , bo kable robia na zamowienie tez :decayed:

http://www.naviservice.com.pl/?item=129&t=1308892020

Opublikowano
  • Autor

no i już wiem, że bez nawigacji to ja se mogę podłączać bluta

nie będę nawet mówił gdzie ...

pany, co wy na to? brakuje czegoś, czy tego właśnie potrzeba?

http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-8k0-i1658752736.html

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kamyk nie jesteś dzisiaj czasem w Ostrowcu Św?

Opublikowano

Kamyk, nie chcesz wysłać jakichś zdjęć do kalendarza? :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kamyk, nie chcesz wysłać jakichś zdjęć do kalendarza? :gwizdanie:

wysłałem (nawet na wrzesień), ale nie znajdują uznania w oczach szacownego jury ... :cool1:

Opublikowano

Kamyk

no i już wiem, że bez nawigacji to ja se mogę podłączać bluta

nie będę nawet mówił gdzie ...

Pewnie że można podłączyć navi bez MMI - wówczas bluetooth nie jest na światłowodzie :wink4:

Kamyk

pany, co wy na to? brakuje czegoś, czy tego właśnie potrzeba?

http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-8k0-i1658752736.html

ale wiesz że to MMI Low - monochromatyczna ?? :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.