Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poczytałem trochę o tym i faktycznie działa to tak jak przypuszczałem, czujnik wytwarza pole elektromagnetyczne i reaguje na zakłócenie tego swojego pola przez obiekty znajdujące się w jego polu działania, czujnik jest pojemnościowy nie indukcyjny dlatego reaguje na dowolne medium. Nie wnikam w szczegóły działania takiego czujnika bo się na tym nie znam. Pan inżynier informatyk stwierdził wcześniej, że nie wiem o czym piszę, ale kto teraz głupio wygląda :gwizdanie:?

Opublikowano

Długo zastanawiałem się nad kupnem tego czujnika, widziałem go już bardzo dawno temu na ebay'u... i chyba spróbuję. Czy konieczne jest zdejmowanie zderzaka do tej operacji?

Opublikowano

ja kolego zdejmowałem.

trzeba dokładnie wyczyścić wnętrze zderzaka i delikatnie przyklejać tą folie bo jest delikatna.

jestem ciekawy jak się będzie ten czujnik sprawdzał zimą.

zresztą zdjęcie zderzaka to nie taka ciężka sprawa :)

pozdr

mariusz

ps te czujniki są na alledrogo i dałem jakoś 139 za sztukę więc chyba warto

Opublikowano

Ale jak to sie instaluje?

Trzeba w komputer ingerowac ?

Jak ze skrzynią gdzie sie podpina ?

Napisz jak to zrobiłes

Opublikowano
  • Autor

Ale jak to sie instaluje?

Trzeba w komputer ingerowac ?

Jak ze skrzynią gdzie sie podpina ?

Napisz jak to zrobiłes

Bardzo łatwo ! :)

Nie trzeba ! :)

Do skrzyni nigdzie ! :)

Podepną się pod światło wsteczne.W momencie gdy wrzucasz wsteczny załącza się czujnik parkowania ! :)

Jednym słowem bardzo łatwe w montażu. Jak coś źle napisałem to proszę o poprawę ! Pozdrawiam

Opublikowano

Ale jak to sie instaluje?

Trzeba w komputer ingerowac ?

Jak ze skrzynią gdzie sie podpina ?

Napisz jak to zrobiłes

Bardzo łatwo ! :)

Nie trzeba ! :)

Do skrzyni nigdzie ! :)

Podepną się pod światło wsteczne.W momencie gdy wrzucasz wsteczny załącza się czujnik parkowania ! :)

Jednym słowem bardzo łatwe w montażu. Jak coś źle napisałem to proszę o poprawę ! Pozdrawiam

tylko ze zderzakiem trochę odkręcania.

czyścisz kolego zderzak od środka dokładnie żeby ładnie się przykleiło i podpinasz po światła cofania i koniec. buzer przeciągasz do środka i można cofać na styk bez obawy :) .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak tam czujniki ? Jakieś nowe wnioski ? :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tam czujniki ? Jakieś nowe wnioski ? :gwizdanie:

Kolega wild80 założył o nich drugi temat, teraz czujniki też założył i jak na razie jest zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.