Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] "Dyskoteka" w aucie


sasqacz

Rekomendowane odpowiedzi

hej! podlaczalem wzmacniacz - impuls od wzmaka podlaczylem pod cieniutki niebieski lecz nie zalaczal wzmaka wiec podlaczylem go po sprawdzeniu ze wzmacniacz sie zalaczy pod gruby czarny kabel(idzie do skrzynki bezpiecznikow z boku deski) i po paru minutach sprawdzania czy wzmacniacz sie wlaczyl nagle radio na chwilke przygaslo i zaczela sie robic dyskoteka w aucie. odlaczylem radio i juz przestalo dzialac pare rzeczy w aucie - fis, kierunki raz dzialaja raz nie, awaryjki tak samo, klima swieci raz nie, a czasami dziwnie drgaja wskazowki licznika i slychac jakby jakies zwarcie sie robilo.sprawdzilem wszystkie bezp. wskrzynce po boku i sa dobre, pod kolumna znalazlem jeden 40A spalony wymienilem go ale dalej bez zmian. co sie stalo??mozecie mi powiedziec co moglo sie zrobic?dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedź do elektryka..bo spalisz samochód albo Ci się popali cała instalacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz juz zamkniete wszedzie. czarny kabel w kostce to PLUS do radia wiec co sie moglo stac jak pod ten PLUS podlaczylem impuls do wzmacniacza??moglo sie cos spalic? czy jakis przekaznik sie spalil i wystarczy go wymienic?bo chyba ten komputer pod deska sie nie spalil od tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi śie żeby PLUS w kostce był oznaczony kolorem czarny !!

prawdopodobnie jest to MINUs. no chyba że masz jakąś samoróbkę - wrzuć na forum fotke kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasqacz

spalic 40A to trzeba sie postarac :decayed:

eksperymenty wykonywales bez miernika? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: a jutro bedziemy mieli post na forum, moja B6 poszla z dymem, co moglo byc przyczyna ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...