Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Gdzie na wakacje !!


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

może określ się jakim budżetem dysponujesz, czy bardziej plażowanie czy zwiedzanie Ci odpowiada, czy jakiś może aktywny wypoczynek? i przede wszystkim kraj czy zagranica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybierasz się nad morze to odradzam Władysławowo, totalna klapa, porozurzucane wszystko na wszystkie strony... Nie ma żadnych fajnych klubów, może poza jednym Pubem? Żeglarzem, gdzie pracuje naprawdę słodka kelnerka :P Jedyny plus tego miasta jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybierasz się nad morze to odradzam Władysławowo

Byłem, widziałem i po jednym dniu wróciłem totalna kicha :thumbdown: W nocy też spać się nie dało bo ośrodek był niedaleko plaży gdzie był też club :thumbdown: Łebę też odradzam przereklamowana i od groma ludzi :thumbdown:

Teraz jedynym i sensowym wyjściem jest wyjazd gdzieś w góry, ale nie powiem gdzie bo nigdy nie byłem i nie znam dobrych miejscówek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezioro Żywieckie :) masz atrakcje i na pogode i na deszcz, muzeum Browaru rewelka :good: blisko do Wisły , Szczyrku, nie polecam zwiedzania zamku w Żywcu niby drogo nie jest ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli morze to z czystym sumieniem mogę polecić Niechorze, miejscowość rewelka. Bardzo czysta plaża, a idąc wzdłuż brzegu za Pogorzelicę zaczyna się dzika plaża która jest po prostu bajeczna a woda tam przejrzysta na kilka metrów. W miejscowości masz wszystko czego potrzeba, sklepy, kluby i dyskoteki, długa uliczkę turystyczną ze wszelkimi atrakcjami i bardzo ważne dla smakoszy świeżych ryb, codziennie rano przy brzegu możesz zakupić świeżutką Flądrę prosto od rybaka z kutra i wieczorkiem wrzucić na grilla :seksiasty: Byłem tam już kilka razy i jak dla mnie jedna z najlepszych miejscowości nad polskim morzem. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...