Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Zamiast zamknąć otwiera się szyba.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z lewą przednią szybą. Posiadam fabryczny centralny zamek, i dokupiony pilot z centralką od Stiga. Auto nie posiada modułu komfortu. Według instrukcji z forum kabel zielony dołączyłem do kabla czerwono-brązowego. Domykanie szyb działa po zamknięciu auta. Wczoraj będąc w podróży zamknąłem auto. Po chwili kolega zwrócił uwagę, że mam otwartą szybę. Otworzyłem i ponownie zamknąłem auto i było ok. Dzisiaj jadąc uchyliłem szybę na jakieś 3cm. Gdy chciałem zamknąć, nacisnąłem przycisk raz i puściłem żeby sama się domknęła. Szyba odsunęła się do połowy, za drugim razem normalnie się domknęła. Zacząłem "dręczyć" tę szybę no i potem wszystko działało. Znowu odsunąłem na 3 cm i z tego co zauważyłem problemy się zaczynają gdy szyba jest dłużej otworzona. Zdarza mi się zamknąć drzwi na całkiem otworzonej szybie. Wtedy słychać jak by miała zaraz wypaść z drzwi. Co może być problemem ?[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:58_________________________________________________Chyba wyczaiłem o co chodzi. Szyba ładnie się otwierała, ale z domykaniem zawsze było gorzej. Podczas domykania szyby przytrzymałem ją na siłę i się cofnęła w dół. Czy to będzie wina prowadnic ? Np prawej szyby za nic nie da się zatrzymać ręką. VAG nie pokazał żadnych błędów.

Opublikowano

Spsikaj linke i prowadnice jakims smarem w spreju(silikonowym) albo wd 40,powinno pomoc

Opublikowano

Zdejmij tapicerke i zobacz czy masz cale plastiki na prowadnicach,jak bedą popekane to szyba ma opór przy zamykaniu i robi sie tak jak u ciebie.

Opublikowano

W moim ADP dzieje się podobnie, z tym że ja nie mam pilota, tylko że z obiema szybami - jest to o tyle irytujące, że raz zamknąłem sobie autko, i nie zauważyłem że szyba od strony pasażera się otworzyła - a w nocy była burza :decayed: .

Czasem mam też problem z czym innym, mianowicie jak przytrzymam przycisk zamykania szyb, to szyba jedzie chwile do góry, po czym zmienia zdanie i jedzie w dół jednak :confused4:

Dodam że doraźnym rozwiązaniem jest odłączenie klemy akumulatora - na jakiś tydzień mam spokój.

Opublikowano
  • Autor

U mnie okazał się uszkodzony ślizg, gdy szyba stawiała za duży opór uruchamiał się bezpiecznik zapobiegający przytrzaśnięciu palców.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
U mnie okazał się uszkodzony ślizg, gdy szyba stawiała za duży opór uruchamiał się bezpiecznik zapobiegający przytrzaśnięciu palców.

Wczoraj zauważyłem u siebie dokładnie takie same objawy jak u kolegi wyżej. Otwieranie i zamykanie szybek przebiega sprawnie, tylko przednia prawa szyba cos mi szwankuje - tak jakby czujnik przeciazeniowy zaczynal dzialac przy zamykaniu. Wyglada to tak ze zamykam szybe...ona dojezdza do prawidłowego polozenia po czym otwiera sie do polowy i tak za kazdym razem. Nie probowalem jeszcze zamykac z pilota-moze to cos pomoze. Jesli by nie pomoglo to czy jest takis na to sposob ??? Ktoś wyzej pisal o ustawieniu krancowki szyby ... - jak się to ustawia ?

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

U mnie okazał się uszkodzony ślizg, gdy szyba stawiała za duży opór uruchamiał się bezpiecznik zapobiegający przytrzaśnięciu palców.

Wczoraj zauważyłem u siebie dokładnie takie same objawy jak u kolegi wyżej. Otwieranie i zamykanie szybek przebiega sprawnie, tylko przednia prawa szyba cos mi szwankuje - tak jakby czujnik przeciazeniowy zaczynal dzialac przy zamykaniu. Wyglada to tak ze zamykam szybe...ona dojezdza do prawidłowego polozenia po czym otwiera sie do polowy i tak za kazdym razem. Nie probowalem jeszcze zamykac z pilota-moze to cos pomoze. Jesli by nie pomoglo to czy jest takis na to sposob ??? Ktoś wyzej pisal o ustawieniu krancowki szyby ... - jak się to ustawia ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.