Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie można dostac taki wąż(przewód)


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

szroty

a orientujesz sie w cenach?? i gdzie na szrotach bo tez widze ze Jestes z lubelskiego:-]

Nie wiem ile to kosztuje bo nie kupowałem tego, ale pewnie z 50zł trzeba szykować, ostatnio leciałem do firleja to po drodze był szrot po prawej stronie jadąc od dęblina

Ewentualnie na alegro szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz dojście do sprężarki to możesz samemu sprawdzić zatykając jedną stronę a w drugą wpuszczasz powietrze.

Rozrób płyn do naczyń z wodą i polej na węża w miejscu gdzie jest dziura będzie widać bąbelki :naughty:

a jesli nawet dziura bedzie na czarnym wężu to nie da sie juz zrobic... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widoczne jest przetarcie na wężu to ok ale zazwyczaj rurka aluminiowa śniedzieje :confused4:

na rurce sa dwie diury ale zalutowane a na wężu jest przetarcie i raczej nie da rady zrobic ale jutro ide do hudrauliki co robia takie weze moze zrobia nowy na wzor starego.... :decayed: dobry kolega podpowiedział mi dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem po wymianie tego węża, zjeździłem wszystkie szroty w okolicy, zdzwoniłem kupe w polsce i ciężko dostać, cena ok. 100zł za używkę a w ASO nowy ok. 700zł, podpowiedź mała pasuje z Passata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem po wymianie tego węża, zjeździłem wszystkie szroty w okolicy, zdzwoniłem kupe w polsce i ciężko dostać, cena ok. 100zł za używkę a w ASO nowy ok. 700zł, podpowiedź mała pasuje z Passata.

kolego wiem jest duzy problem, ale moze bede mial od kolegi z forum :hi::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey a wiesz dokłądnie w ktorym miesjcu jest dziura? waz czy rurka? wąz mozna zakuc na nowo i nie bedziesz musiał nic kupywac

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 21:39_________________________________________________nie daj sie oszukac nikomu, ja takie rzeczy na warsztacie robie za 80 zł. wstawiam zakówke na waz prasuje i po problemie zajedź do goscia od klimy to jak ma takie cos to ci zrobi bez problemu. 80 zl maks nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że jak masz okazję kupić używkę ori to bierz

kurde mam ale nie wiem czy akurat ten co mam z forum jest dobry... czekam na odpowiedz od kolegi z wymiarem.[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 07:54_________________________________________________

ja myślę że jak masz okazję kupić używkę ori to bierz

niestety okazalo sie ze waz ktory mialem kupic jest inny, i dalej poszukuje weza!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...