Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dylemat -----19'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj się troche przeraziłem... Wklepuje na allegro oponki 19' i szok :o Jakie ceny :mad: Troche przeginają... Możecie mnie uspokoić i powiedzieć, że aż tyle nie kosztują :?: :lol: A serio to nie spodziewałem sie. A jak zobaczyłem 18 na zime... Też mnie troche wydatków czeka. I takie pytanko... Czy lepiej kupić w salonie Audi audiczkowskie felgi czy do np Stan-Fex i tam poszukać BBS itp :?: Czekam na rady :lol:

Opublikowano

No jak Cie stac na RS6 to i na buciki trzeba troche wydac co do felg to orginaly od RSa tylko i wylacznie

Opublikowano

Oponki są w cenie , a szczególnie duże rozmiary.

Opublikowano
  • Autor

No tak :wink: Ale nie podejrzewałem, że róznica będzie tak duża w cenie :lol: Teraz mam te 19' 5cio ramienne ale oponki rzeba niedługo zmieniać... Pewnie jakieś Micheliny albo Bridgestone :razz:

A na zimę poszukam 18'+oponki ale jeszcze troche czasu mam.

Opublikowano
No tak :wink: Ale nie podejrzewałem, że róznica będzie tak duża w cenie :lol: Teraz mam te 19' 5cio ramienne ale oponki rzeba niedługo zmieniać... Pewnie jakieś Micheliny albo Bridgestone :razz:

A na zimę poszukam 18'+oponki ale jeszcze troche czasu mam.

Ja szuma od dluzszego czasu zimowek 17 cali 225/45 w dobrym stanie max 2 letnie i nigdzie nie ma...

Trzeba bedzie chyba nowe kupic... :evil:

Opublikowano
w dobrym stanie max 2 letnie

Lepiej będzie chyba kupic nowe bo dwuletnie to juz raczej lipne będą-chyba ze od goscia co do koscioła jezdził :wink:

Podskocz do Poznania na giełde tam jest najwieszy wybór opon :cool:

Opublikowano
Ja szuma od dluzszego czasu zimowek 17 cali 225/45 w dobrym stanie max 2 letnie i nigdzie nie ma...

Trzeba bedzie chyba nowe kupic...

_________________

to zalóż 16 i po kłopocie :wink:
Opublikowano
Ja szuma od dluzszego czasu zimowek 17 cali 225/45 w dobrym stanie max 2 letnie i nigdzie nie ma...

Trzeba bedzie chyba nowe kupic...

_________________

to zalóż 16 i po kłopocie :wink:

16 sa dla mnie za male i przez pol roku nie chce patrzec na auto i sie krzywic , ze mi sie nie podoba :twisted:

Na gielde do poznania jade jutro... :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Taa 16 :mrgreen: 17 na hamulec nie wejdą :smile:

Opublikowano
Taa 16 :mrgreen: 17 na hamulec nie wejdą :smile:

a co ma jedno do drugigo :shock:

Opublikowano
  • Autor

:?:

Tylko mówie, że u mnie 17 nie wchodzą..........

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.