Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieczka nad morze - chce ktos jechać? (Łódź)


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Naszło mnie coś, żeby jechać nad morze na kilka dni. Narazie mam w planach wyjazd w środę w nocy i powrót w sobotę-niedzielę. Odwiedzę Sopot, Lębork. Jak ktoś chce jechać z Łodzi, to zapraszam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Ja służbowo ostatnio jeżdżę do Zgierza z Gdyni - wyjeżdżam w poniedziałek rano wracam w piątek południe ;) Teraz jestem akurat w Zgierzu ale w przyszłym tyg. przyjeżdżam również ;) Więc tą trasę mam obcykaną i jeśli ktoś potrzebuje to miejsce wolne mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Naszło mnie coś, żeby jechać nad morze na kilka dni. Narazie mam w planach wyjazd w środę w nocy i powrót w sobotę-niedzielę. Odwiedzę Sopot, Lębork. Jak ktoś chce jechać z Łodzi, to zapraszam;)

No kolego DeeJay jak już konkretnie coś ustalisz to napisz tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=584.0

można jakieś spotwanko ustawić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie już przeglądałem wątek o spotach pomorskich, bo byłaby okazja;) Kolejny raz przypominam się, że aktualnie nie już A4, no ale trudno;) Najbardziej interesowałby mnie spot w Sopocie, Lęborku, ew. Łebie. Pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i między Sopotem a Lęborkiem jest Wejherowo Tam to i ja bym wpadł :gwizdanie: bo ma 34 km. A mieszkam kolo samego morza miedzy Dębkami a Białogórą miejscowości typowo wypoczynku letniego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś wiedział, gdzie w Sopocie, lub ogólnie nad morzem można skołować tanie kwatery, to byłbym wdzięczny....[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 22:38 _________________________________________________Jadę dzisiaj w nocy, mam 2 wolne miejsca w aucie. Jak ktoś chce jechać, to mogę zabrać. Podajcie do siebie nr tel - jak będę już nad morzem, to się ustawimy jakoś. Pozdrawiam, bartek.[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 13:24 _________________________________________________za 3 godziny wyjeżdżam, nic w temacie się niestety nie ruszyło, tak więc mój tel - 511991623. Jak będziecie chcieli się spotkać, dzwońcie;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...