Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Wspomaganie ciężko chodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heja,

pacjent to B8 2.0TDI, 130000km przebiegu.

wspomaganie dosc ciezko chodzi nawet jak na kola 18" 245, auto jest bez servotronika.

jak ono dziala w B8? kosztowna sprawa (wymiana) ? bo wiem, ze to juz nie zwykla pompa + pasek...

Opublikowano

pajent 2009 89000 km tez ciężko chodzi i brak pomysłu

Opublikowano

pajent 2009 89000 km tez ciężko chodzi i brak pomysłu

moze plynu nie macie?? w sumie nie wiem jak jest w tych nowszych modelach za duzo tam elektroniki...

Opublikowano

Ja bym sprawdzil ciśnienie tłoczenia pompy układu wspomagania kierowania , jest do tego specjalny przyrzad w ASO :) moze gdzies jest minimalny wyciek :(

Opublikowano

Ja bym sprawdzil ciśnienie tłoczenia pompy układu wspomagania kierowania , jest do tego specjalny przyrzad w ASO :) moze gdzies jest minimalny wyciek :(

moze i tak byc...

Opublikowano

A co sprawdzaliscie jeszcze :mysli: auto posiada dynamiczny układu kierowniczy ? sprawdzaliscie bledy ?

Opublikowano

sprawdzaliscie jeszcze :mysli: auto posiada dynamiczny układu kierowniczy ? sprawdzaliscie bledy ?

apod vaga podlaczyc? moze tam cos pokaze??

Opublikowano

vag i vas brak bledow

to jak bledow nie ma(nie wskazuje) to moze jak koledzy pisali wyzej??

Opublikowano

podobno że ten typ tak ma bez servotronika ...

Opublikowano

podobno że ten typ tak ma bez servotronika ...

czyli problem (ustreka) sie wyjasnila :tongue4:??

Opublikowano

podobno że ten typ tak ma bez servotronika ...

czyli problem (ustreka) sie wyjasnila :tongue4:??

nie wiem...własciciel powinien pomachac kierą w innej B8 :decayed:
Opublikowano

nie wiem...własciciel powinien pomachac kierą w innej B8

powinien powinien a moze akurat jego model tak ma...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie zaraz w momencie kupna stwierdziłem że kiera bardzo ciężko chodzi. Auto nabyłem i tak jeżdże. Sprawdzałem olej i troszkę mu kapnąłem ale nie wyglądało na brak. W poprzedniej A6 C6 to paluszkiem kręcilem a tu trzeba jak w Starze dwiema rękami. Sprawdziłem też powietrze w kołach (225/50/17) A jak w Polsce w serwisie zapytałem to mi odpowiedzieli że tak ciężko chodzą w A4. Tu jest chyba elektro -mechaniczne chyba to powinno lekko chodzić. :mysli:

Opublikowano

Nie chce nowego tematu zakładać,wiec jeśli można to się podepne :cool1:

W mojej A4 zaobserwowałem od pewnego czasu dziwne wibracje(drgania) kierownicy występujące podczas kręcenia na postoju albo przy niewielkiej prędkości (np.podczas skręcania).

Na początku myślałem,że to wina opon,ale jak założyłem inne koła problem pozostał.

Najgorsze jest to,że czasem występuje,a czasem nie :wallbash:

Auto ma servotronic.

Może ktoś coś podpowie :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Byłem w servisie tu w Irlandii. Kierownik sobie pokierował kierownica i stwierdził , że te A4-ki mają tak skonstruowany układ kierowniczy i tyle. Ale takie drgania podczas kręcenia to i ja wyczuwam jakby koła dawały duży opór czy coś. Nie podoba mi się to ale widzę że się nie przeskoczy.

Opublikowano

Panowie zaraz w momencie kupna stwierdziłem że kiera bardzo ciężko chodzi. Auto nabyłem i tak jeżdże. Sprawdzałem olej i troszkę mu kapnąłem ale nie wyglądało na brak. W poprzedniej A6 C6 to paluszkiem kręcilem a tu trzeba jak w Starze dwiema rękami. Sprawdziłem też powietrze w kołach (225/50/17) A jak w Polsce w serwisie zapytałem to mi odpowiedzieli że tak ciężko chodzą w A4. Tu jest chyba elektro -mechaniczne chyba to powinno lekko chodzić. :mysli:

Moze w tej A6 miales servotronic :wink4: a to zmienia postac rzeczy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chyba musiał być bo małym paluszkiem na postoju kręciłem kierownicą. A tu to się trzeba dobrze przykładać żeby coś skręcić.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Część handlarzy zdejmująć kliometry dokręca śrubę maglownicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.