Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moje A4


thogal

Rekomendowane odpowiedzi

rok2000

1,8t 150km

gaz: sterownik STAG 4 , wtryski HANA H2000 , parownik zavoli , butla 63l , spokojnie nie jeżdżę to tak przy mojej jeździe i z klima 12 l na mieście w trasie nie wiem jeszcze dokładnie nie sprawdziłem

avant

klimatronik ,

4 el szyby

el lusterka

fis itp, :decayed:

zdjęcia z komisu którego brałem w sumie jeszcze nic nie zmieniłem w nim oprócz radia i przyciemnienia szyb ,

jak zrobię zdjęcia to dorzucę

1326267861_1.jpg

1326267861_3.jpg

1326267861_6.jpg

1326267861_7.jpg

1326267861_21.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu mówić polift to polift, dawaj jutro na spota do opola lubelskiego, ocenimy na żywo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: na razie nic nie zmieniałem w niej oprócz przyciemnienia szyb i wymiany radia i zagazowania . mam inne wydatki ale na jesieni coś się pozmienia , jakieś alumki inne żeby mieć komplet na zimówki , jakieś radio i głośniki nowe i coś się pomyśli co tam jeszcze , na razie jeżdżę i korzystam z bezawaryjnej pracy , z wymian to przewód dolotowy powietrza do turbiny wymieniłem dwa razy bo ze szrotu pękł, a drugi z serwisu w sumie nie wiele drożej wyniósł , no i wahacze co roku pewnie wymiana jak po polskich drogach się jeździ hehe , jak na razie dwa wymieniłem LMO wsadziłem to powinny trochę pochodzić ,

na spocik zawsze warto się wybrać coś dowiedzieć się można jakieś uwagi wymienić , ale jutro czasu nie mam ale na następny postaram się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...