Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezsensowne wpisy na forum - OSTRZEŻENIE


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem najnowszą B8 sedana, którym pochwalił się jeden z klubowiczów. Więc aby koledze lekki komplement do nowego zakupu zrobić, piszę : " piękna fura ale ma jedną wadę - nie avant :decayed: " Żeby nie brzmiało to tępo dodaję roześmianą gębę z wyszczerbionymi zębami, w końcu audi jak malowane bez dwóch zdań, przecież widać, że to nie avant :polew:

A tu zaraz jakiś kolo wysyła mi maila z naganą, że moje dotychczsowe zachowanie na forum jest niewłaściwe i moje komentarze są bezsensowne.

Jest na forum wielu userów, którzy nagminnie nie stosują się do regulaminu, piszą totalne bzdury i są zaczepni ale to jest ok.

Ale jak humorystyczny komplemet człowiek napisze, to zaraz najazd z góry, że to tak nie może być bo to nieelegancko.

Odpisałem, mniej więcej podobnie na PW Panu Modowi ale nie raczył odpisać, widać nie stać go na polemikę bo i nad czym tu dyskutować ?

A może Pan Mod powie, jaki wpis ma sens ? Facet kupił nową furę i pokazuje, co mu napisać ?

Pochwalny wiersz rymowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak ktos dostaje łorninga to zaraz zaklada taki (albo podobny) temat..? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam

Jest do tego odpowiedni temat w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...