Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przetwornica napięcia 12V/230V


pakotomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić sobie mniej więcej taką przetwornicę napięcia 12V --> 230V

http://moto.allegro.pl/przetwornica-napiecia-12v-220v-300w-port-usb-5v-i1768870947.html

Zanim jednak się zdecyduję chciałbym zapytać czy ma ktoś już jakieś doświadczenie z takimi urządzeniami? Czy są jakieś problemy z akumulatorem, elektryką w samochodzie itd. przy korzystaniu z takiej przetwornicy? Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem takiego czegoś (http://moto.allegro.pl/przetwornica-napiecia-220v-600w-usb-2xgniazda-m306-i1747042329.html) w poprzednim aucie, powiem szczerze że to się przydaje tylko pod namiot albo na ryby :decayed: aaa... i ja starałem się uzywać to tylko na odpalonym aucie bo na wyłączonym zapłonie akumulator "wcinało" szybciej niż mocny wzmacniacz car audio :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiająco niska cena jak na przetwornicę , zastanawiająco wysoka moc przetwornicy jak na taką cenę. Podejrzewam ,że moc to ona ma 150W a w aukcji podana została wartość chwilowego poboru. Dobra przetwornica 150-200W to koszt ok 150-200PLN lub więcej. Mam przetwornice 200W wyprodukowaną w ITALY , ma większe wymiary , trochę waży / od 1,5kg/ ale śmiga idealnie .Kosztowała mnie ok 200PLN. Przy większym poborze mocy przez jakiś czas lepiej odpalić silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej właśnie obawiam się zbyt częstego i szybkiego rozładowania akumulatora. Szczerze mówiąc potrzebuję tego tak, żeby od czasu do czasu podłączyć np podręczny odkurzacz lub lampkę (100W), bo w garażu nie mam światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...