Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Potrzebny "wsad" oprogramowanie do licznika!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam taki problem a mianowicie dałem gościowi żeby wykasował "service" oczywiście wykasował to ale tak to zrobił że nie pokazuje mi się temperatura zewnętrzna tak samo jak otwarcie drzwi czy klapy tylko samo tło(czerwone) jeszcze dodam że nie mam napisu "OK" przy uruchamianiu auta tylko też samo tło(żółte) i był też jeszcze jeden problem wskazywało mi mało paliwa jak maiłem pół baku (sygnał dzwiękowy) teraz chyba jest dobrze ale jeszcze nie wiem bo nie odebrałem auta. Powiedzcie koledzy co trzeba zrobic żeby to wszystko było jak przedtem bo ten koleś nie ma pojęcia co trzeba zrobić... Z góry Dziękówa :hi:

Opublikowano

chyba zmienił kodowanie licznika.Jak chcesz to zadzwoń do mnie to Ci wytłumaczę co zrobić

Opublikowano
  • Autor

chyba zmienił kodowanie licznika.Jak chcesz to zadzwoń do mnie to Ci wytłumaczę co zrobić

podaj nr (w jakiej masz sieci?) :naughty:

Opublikowano

no napewno to nie jest kodowanie podstawowe(liczba cylindrow itp)

Albo zwalil wsad,albo w adaptacjach za duzo pogrzebal

Opublikowano
  • Autor

no napewno to nie jest kodowanie podstawowe(liczba cylindrow itp)

Albo zwalil wsad,albo w adaptacjach za duzo pogrzebal

a da sie to naprawic??

Opublikowano

chyba zmienił kodowanie licznika.Jak chcesz to zadzwoń do mnie to Ci wytłumaczę co zrobić

podaj nr (w jakiej masz sieci?) :naughty:

zobacz pod spodem w opisie masz stronke i nr :) do darek

Opublikowano
  • Autor

zobacz pod spodem w opisie masz stronke i nr :) do darek

spoko gadalem juz jutro jade do mechanika i powiem co i jak zobaczymy czy cos to da...[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 19:03_________________________________________________Koledzy jak podam nr licznika do ktos da linka do pobrania wsadu oprogramowania??

Jest mi potrzebne pilnie!

I tak jeszcze zapytam jak juz bede mial ten wsad to czy sa jakies komplikacje po jego wgraniu, trzeba cos zmieniac i wogole jak to przebiega taki zabieg?? :confused4:

Opublikowano

wsad możesz wgrać np vag commanderem

Koledzy jak podam nr licznika do ktos da linka do pobrania wsadu oprogramowania??

może być ciężko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wsad możesz wgrać np vag commanderem

Koledzy jak podam nr licznika do ktos da linka do pobrania wsadu oprogramowania??

może być ciężko :cool1:

wiem dlatego pytam :chytry:

Opublikowano

Tyle że jak by wsad licznika padł to raczej w miejscu gdzie wyświetla kilometry wyświetlało by napis nie pamiętam jaki ale może się mylę

Opublikowano
  • Autor

Tyle że jak by wsad licznika padł to raczej w miejscu gdzie wyświetla kilometry wyświetlało by napis nie pamiętam jaki ale może się mylę

u mnie nic sie nie wyswietla...

Opublikowano

nawet nie pokazuje kilometrów??

Opublikowano
  • Autor

nawet nie pokazuje kilometrów??

pokazuje kilometry i drugi wyswietlacz zegarek i date :wink4:

Opublikowano

pokazuje kilometry i drugi wyswietlacz zegarek i date :wink4:

Przy wywalonym wsadzie wyświetla "DEF"

Opublikowano
  • Autor

Przy wywalonym wsadzie wyświetla "DEF"

to pewnie wystarczy zrobić jak pisales mi na priv :rolleyes:

Opublikowano

Albo tak jak kolega vauxhall95 napisał,że namieszał w adaptacjach.Pozmieniał wartości nie na tych blokach co powinien

Opublikowano
  • Autor

Pozmieniał wartości nie na tych blokach co powinien

a jak to zrobil to jak to naprawic? tak jak pisales mi cz inaczej?

Opublikowano

To co Ci opisałem to do zmienionego kodowania.A jak zmieniał w adaptacjach to jak jest sprytny to powinien dać rade

Opublikowano
  • Autor

to jak jest sprytny to powinien dać rade

nie jest sprytny a moze napsiac jak to mu powiem to moze wtedy mi to naprawi...

Opublikowano

Nie wiem jakim sprzętem się posługuję ów mechanik.Ja w VCDS mam podpowiedzi odnośnie zmian

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.