Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LG Swift p990 3D, opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Zamierzam kupić ten telefon i chciałem znać jakieś opinie na temat tego telefonu, czy kto kolwiek go posiada bawił się nim jak z funkcjonalnością, czułością ekranu, wytrzymalością baterii itp. Szczerze powiedziawszy nie miałem styczności z nowymi samrtfonami LG. :mysli: I najważniejsze pytanie czy oplaca się wydawać ponad 1000 zł na ten telefon czy może jednak nie jest wart swojej ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/opinie-lg-swift-2x-p990.bhtml#opinie

Poczytaj opinie użytkowników może czegoś ciekawego się dowiesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem ten telefon ok 2 tygodni co prawda może to krótki okres ale moge coś podpowiedziec. Jeżeli chodzi o funkcjonalność to jest naprawde jeden z lepszych telefonów na rynku. Wszystko chodzi naprawde szybko i płynnie. Robi dobre zdjęcia, filmiki również:) Gra się również super jest naprawde duży wyświetlacz:) Muzyka jakaś taka przytłumiona troszke:) Największą wadą jest bateria.... Nowy telefon a bateria wytrzymała do 2 dni tak bez grania jedynie pisanie kilku sms-ów oraz rozmowy telefonicznie, jak chciałem pograć w jakieś gry czy 3D czy normalnie 2D lub skorzystać z internetu to wytrzymała z 5-6 godzin. Ja go sprzedałem gdyż troszke nie na ręke było mi mieć ładowarke w plecaku do pracy w aucie oraz w domu:) Ogólnie jest wart swojej ceny ale jeżeli komuś nie przeszkadza częste ładowanie bateri:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...