Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JVC KD-SH9101


Kamilo84

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci kolego tak, gra to nieźle choć ja nie jestem zwolennikiem kupowania używek ze względu na to, że z mojego elektronicznego doświadczenia wiem że teraz cały sprzęt rtv jest robiony na tajlach które z reguły wytrzymują 2 3 max 4 lata. Wiadomo zdarzają się wyjątki ale zastanów się czy jest sens wydawać 250 na radio chodzone z minilalnie lepszymi parametrami, i potem przy braku farta je za poł roku wywalić czy lepiej dołożyć 100 kupić radio z podobnymi parametrami, może nie z takim wyświetlaczem ale chyba chodzi o parametry audio a tak na marginesie jeśli to do audi to raczej nie bardzo kolorystycznie panel pasuje wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , chodzi o parametry audi, oczywiście nie chce jakiegoś super wypasu bo to kosztuje, raczej coś do 350zł, myślałem wcześniej o alpine cde-120r albo jakiś jvc, jak orientujesz się to podaj mi nazwę jakiegoś radyjka wartego w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie mi jakie radyjko wybrać max za 400zł, jest troszkę tego sprzętu i już się pogubiłem, macie może jakieś propozycje. a myśliciele o tych które lepsze:

http://allegro.pl/pioneer-deh-2300ub-2320ub-2300ubb-2011juz-promocja-i1760247389.html

http://allegro.pl/nowy-2011-jvc-kd-r421-aux-cd-mp3-usb-pre-out-gw24-i1764469983.html

http://moto.allegro.pl/kenwood-kdc-4051-kdc-4051ur-usb-pl-gwara-krakow-i1764466789.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SH9101/02 to bardzo przyjemnie grająca jednostka, która posiada na pokładzie, wszytko o czym może zamarzyć sobie początkujący gracz. Osobiście pod dechę audi wybrałbym 909rb. Do 400zł znajdziesz też alpinke 9847r (podobnie jak 909rb czarna z czerwonym podświetleniem)

Radia z linków to budżetówka, która nawet nie widziała półki na której stały w/w jvc i alpine.

Kamilo84 nie obawiaj się używek pod warunkiem, że pochodzą z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiuu- posłuchałem się kupiłem jvc. dziękuje wszystkim za pomoc. pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:14_________________________________________________jednak zwracam się z dalszą pomocą, słyszalnym że jest troszkę problemów z podłączeniem radia innego niż fabryczne w moim przypadku jak w temacie jvc. obecnie mam radio concerti z problemem regulacji głośności i system nagłośnienia bose. więc co będę musiał zrobić by mi wszystko grało, jaką wo gule maja moc oryginalne głośniki i subwoofer, chwilowo nie stać mnie na lepsze głośniki wiec muszę zostać przy obecnych i tak na przyszłość jakie maty zastosować do wygłuszenia drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odpalenia bose pod aftermarketowym radiem potrzebujesz adaptor, który z rca/głosnikowych poda sygnał na miniiso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...