Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mercedes-Benz w201 250d OM602


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

miałem 290GD ten typ silników jest nie do zajechania... a co wlejesz do baku to będzie jechać :kox:

Tylko nie lej słonecznikowego na zimę mój miał później problem z paleniem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leje zwykłą albo bio :decayed: z biedrony to tak jak mówisz, na lato można zatankować :decayed:

na bio oprócz smrodu nie ma żadnej różnicy w spalaniu czy w mocy (to drugie to może dlatego, że tu mocy nie ma :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie no, to chyba już drugi mesiek tu prezentowany ?:>

no drugi drugi :wink4:

zima idzie, tylny napęd.. ojj czuję, że będzie dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co drugie? lustarka ustawia się raz na jakiś czas, gorzej z szybami. :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:34_________________________________________________hmm, coś wszystko stanęło w miejscu... ale obiecuję się poprawić :tongue4:

ostatnio wpadły zimówki i dziś wrócił kołpak :bag:

antena dwubatowa, kolorowa, cięta, gięta pierdo*nięta ustąpiła miejsca oryginalnej niestety manualnej, ale chcę skompletować całość, tj: przełącznik cała antena el. i wymiana całego przewodu antenowego, a będzie okazja bo:

będzie pranie całej tapicerki jeszcze przed świętami :cool1:

zrobiłem też resztę kontrolek itp, takie tam gówna...

no i szukam szukam pewnych rzeczy :gwizdanie:

zastanawiam się nad przodem auta - ciemne migacze + ciemne lampy + czarny gril? czy może pomarańczowe migacze, białe lampy (tak jak teraz) i gril... co z nim... :mysli: bo na tył zdecydowałem się na czarne hella i tylko czekam na odpowiedź z pewnego źródła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest dobrze :P

migacze mam do wymiany i tak, bo są popękane troszkę. i wydaje mi się, że pomarańczowy migacz i gril od avantgarde oraz białe lampy byłyby ok :decayed:

a tu małe foto z małego spotkanka ze znajomym:

dsc03440gj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś koło tego, tylko cały gril chciałem czarny - ten chrom też :tongue4:

ale gleeeba by się przydała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, i tak jest dobrze, mam jakiś pogląd na sytuację :good:

wielkie dzięki mistrzu :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________mała ciekawostka, od początku myślałem, że silnik jest zmieniony z 2.5 turbo na zwykłego diesela, okazało się, że cały blok jest oryginalny z 2.5 turbo :P brakuje turbiny i osprzętu - nie wiem dokładnie czego ale mam zamiar się dowiedzieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co będzie świstak montowany? skoro taki silnik to koszta duże by chyba nie były.

tak na używanych częściach myślałbym, że koło 1000-1500zł by się zakręciło. narazie nie wiem. jak trafię w dobrych pieniądzach to napewno.

wczoraj wyczyściłem cały bagażnik, wszystkie odpływy, cały brud, koło, plastiki, dywan, i zrobiłem porządek z przewodami oraz założyłem nową lampkę w bagażniku.

dzisiaj wyprałem podłokietnik i tylną kanapę, umyłem i wysprzątałem całość :P

dzisiejsze:

dsc03459l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś koło tego, tylko cały gril chciałem czarny - ten chrom też :tongue4:

ale gleeeba by się przydała :naughty:

O nieee :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Wyglad oczywiscie kwestia gustu, auto nalezy do Ciebie i zrobisz co bedziesz chcial ale to mi troche zalatuje "wies" tuningiem...

Predzej dazylbym do takiego efektu jak ma Twoj znajomy, pomaranczowe kierunki, taki grill, i bez gleb. 190´ na ulicach jest pelno, ale w takim stanie to juz rzadkosc.

Zachowac go tylko w jak najlepszym stanie w oryginale i bedzie piekny :), i kto wie czy za ladnych pare lat jeszcze bys tego auta z nawiazka nie sprzedal, takie moje zdanie ;)

A tak to fura super :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie czy za ladnych pare lat jeszcze bys tego auta z nawiazka nie sprzedal, takie moje zdanie ;)

Sory ale 190? rozumiem 124 który jest coraz trudniejszy do znalezienia w dobrym stanie. Cena MB 190 przez długi czas o ile w ogóle nie zacznie drożeć, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam, że nie ma co się rozczulać nad w201.. to żaden klasyk, ani limuzyna itp.

a 190tki w germanie ładnie wyglądają :wink4:

transporter, pooglądaj sobie 190 z czarnym przodem :D albo czarne lampu i gril avantgarde :good:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________można zamknąć. jest następca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może. to co kupiłem serią już nie jest :P jak zrobię zdjęcia ładne po umyciu to ogarnę może jakiś temacik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...