Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Avant] Tylne lampy LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malik :kox:

Czekam na jeszcze wiecej fotek w "Moja A4" :th:

Opublikowano

nie ma tragedi :) spoko.. :kox: i widzę że chrom troche przyciemniony :)

Opublikowano
  • Autor

Przynajmniej wszystkie LEDy święcą :naughty:

Opublikowano

wypasik , super wyglądają :kox:

Opublikowano

Przynajmniej wszystkie LEDy święcą :naughty:

oby długo............czego Tobie i kolejnym posiadaczą życzę :wink4:[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 15:00 _________________________________________________i pamiętajcie o spasowaniu tych lampek do flyera

Opublikowano
  • Autor

Flyera niestety nie będzie na najbliższym spocie więc będę musiał dorwac jakaś inna srebrną B6 Avant.

Opublikowano

u mnie już dłuuugo świecą wszystkie :)

Opublikowano

Jakby co mozna podpiąc do mojego... myslę że gdzieś się miejsce znajdzie...może w schowku ?? :polew::tongue4::kox:

Opublikowano

miron, po Wiśle przelozymy do mojego i obstrykamy, stay tuned :cool:

Opublikowano

Malik jak z jakościa wykonania, da sie to spasować z nadwoziem??

Opublikowano

w Wiśle to myślę Malik nam na żywo pokaże[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 16:06 _________________________________________________Flyer jeszcze musimy wspólnie na jakieś lustereczka się zdecydować ( w Wisle zapadnie decyzja )

Opublikowano

No musze powiedziec ze łądnie wygląda czekam na fotke jak to wygląda w nocy :th:

Opublikowano
  • Autor

w Wiśle to myślę Malik nam na żywo pokaże....

Niestety Panowie nic Wam w Wiśle nie pokażę :tongue4: Bo mnie po prostu nie będzie.

Kończe mój MBA i akurat w ten weekend mam prezentacje projektu zaliczeniowego :kwasny:[br][br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 17:08 _________________________________________________

Malik jak z jakościa wykonania, da sie to spasować z nadwoziem??

Jakość całkiem niezła. Spasowanie na 4+. Mogę się tylko przyczepić do gumek, które wchodzą u góry pod klapę. Ale myślę, że to kwestia czasu aż się lepiej ułoża. Poza tym nie było w komplecie żarówek (tak jak u Adamoo) więc musiałem przekręcić wszystkie ze starych lamp. U Adama wystarczyło tylko podpiąć kostkę.

Opublikowano

Dają rade :tongue4: Troche brzydkie te srodki gdzie kierunki ( jak w zwyklych lexach ) Ale ogolnie spoko

Opublikowano

Widziałem przed chwilą na żywo te lampy - są naprawdę super - może trochę spasowanie nie te, ale to drobiazg. Fajnie świecą i zdecydowanie pasują do czarnego avanta.

Wątpię czy do innego koloru będzie to pasować.

Malik pewnie zaraz wrzuci foty.

Opublikowano

no no fajne te lampki , do ciemnego koloru w sam raz. w jasnej a4 chybanie beda tak dobrze pasowac

Opublikowano
  • Autor

Fotki zrobione nocą. Niestety jakośc taka sobie bo padał deszcz i nie chciało mi się wyciągac statywu.

Ale mniej więcej widac o co chodzi :)

ledymijaniaog5.jpg

ledystopel6.jpg

ledykierunkihr8.jpg

ledywstecznyxj5.jpg

Opublikowano

znosne .. w realu pewnie jest o wiele lepiej ....

Opublikowano

Szkoda, ze nie rozwiazali kierunkow tak jak w serii :confused4:

Opublikowano

Szkoda, ze nie rozwiazali kierunkow tak jak w serii :confused4:

Mogli by rzeczywiście zrobić podobnie do serii, ale dzięki temu przyciemnieniu nie jest źle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.