Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Orginalne rozmiary felg do a4 b6 2001


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowei zamierzam kupić felgi stalowe do audi jak w temacie maz założone na letniakach felgi alu 7J x 16 ET 16 ??? chyba nie mozliwe ??? z kodow na wklejce wynika że orginalnie zjechał na 7Jx16 ale teraz są inne wstawione. ptyanie jakie mam kupic stlówki ??? jaki jest oirginalny rozmiar felgi ???

szkuam tylko 16" poniewaz takie mam opony ???

Pozdrawiam colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myśllaem chcialem sie upwenić jakby co to takich szukam :)

dzieki Lukasch44 i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do starego wątku. A4 B6 2004 1,9TDI mam koło zapasowe 205/55/16 na feldze 7/16'' ET 50 (felga od A6) pozostałe felgi to alusy 16" ET 42 szerokości nie pamiętam. Czy taki zapas może być? czy muszę zdobyć do niego tuleję dystansową? Czy kupić np taką FELGA STALOWA 5X112 AUDI/VW/SEAT, 7Jx16H2, ET 42 (2695464980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PS. Zimówki mam 195/65/15 6"szerokie ET37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5J 16 ET42

w orginale nie jest tak czasem 6.5 x 16 et42 ?? :eusathink:poprawcie mnie jak sie myle, bo tez musze niebawem coś na zime kupic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie -felgi letnie mam ET42 a zapas ET50.

---------- Post dopisany 10-10-2012 at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 20:57 ----------

W końcu stwierdziłem, że lepiej kupię sobie jakąś felgę z ET42, tamtą sprzedam za tyle samo i stracę tylko 20 zł na przełożenie opony - chyba rozsądna cena za święty spokój. Używana stalówka za 90zł z przesyłką już zamówiona na Allegro. Może ktoś potrzebuje felgę 7x16'' ET50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...