Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Bixenon, DRL


sgx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do założenia bixenonu, zakupiłem już lampy do B6 i mam takie pytanko, jest w nich dodatkowe miejsce na żarówkę H7 - Czy to jest ten DRL?

Generalnie jak to podłączyć? mam MCE w wersji E (HIGH) wycofywany w '04 lampy które kupiłem są z '03, ale według rozpiski z wątku o MCE dopiero w B7 były piny do DRL, pytam bo chciałbym jak najbardziej zbliżone do oryginału mieć, ale jeśli nie ma na to sposobu podłącze tak żeby działało :evil: i takie pytanko do tych co mają przełącznik DRL, jak zachowuje się podświetlenie? bo widać z rozpiski że podłączone jest do osobnego pinu w MCE

dla nadgorliwców - tak w planie jest też dorezanie samopoziomu (w pierwszej kolejności) oraz spryskiwaczy - nieco później jak kasa pozwoli (MCE pozwala ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to w takim razie jaki jest cel posiadania tej extra żarówki H7? no bo długie są realizowane przesłoną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 przeciez nie było DRL,w warsztacie opisane jest jak wykozystac tą H7 jako swiatła dzienne,tak jak jest A6 ,a wykorzystywana jest do wysylania krotkotrwalych sygnałow swietlnych przy wyłączonych swiatłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to w takim razie jaki jest cel posiadania tej extra żarówki H7? no bo długie są realizowane przesłoną??

O Bixenonie jest caly watek :wink4: wystarczylo poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1374.0;highlight=na+czym+polega+bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta żarówka zaświeca się na długich - przesłona plus żarówka. mam oryginalnie bixenon przed założeniem zerknij na temat zmiany soczewki z lamp B8 bo ten xenon na mijania świeci średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to w takim razie jaki jest cel posiadania tej extra żarówki H7? no bo długie są realizowane przesłoną??

O Bixenonie jest caly watek :wink4: wystarczylo poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1374.0;highlight=na+czym+polega+bixenon

Dzięki, szukałem ale nie przez całe forum tylko w elektryka i warsztat, ale dzięki przejrzę

Dzięki, takie informacje już mi się gdzieś przewinęły, pewnie też zmienię, ale nie od razu, czeka mnie jeszcze samopoziom, i spryski, dopiero później można myśleć nad innymi projektorami

To jeszcze jakby mi ktoś z kolegów opowiedział jak się przełącznik DRL zachowuje :naughty: (oczywiście chodzi mi o podświetlenie ;) )

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma sie zachowywac jak go w B6 nie bylo,sam pisales ze piny w MCE były dopiero w B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma sie zachowywac jak go w B6 nie bylo,sam pisales ze piny w MCE były dopiero w B7.

Sorki, widocznie nie doprecyzowałem pytania -

_________________________________________________

chodzi mi o to czy podświetlenie tego przycisku zachowuje się inaczej niż inne podświetlenia chodzi oczywiście o B7

_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podswietlenie zachowuje sie normalnie,tak jak podswietlenie przyrzadow.

U siebie zamontowałem taki przycisk DRL+CLH w B6 do załaczania dodatkowych swiateł led DRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...