Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BAU] I POD Z RNS


Rekomendowane odpowiedzi

Alternatywą jest szereg oferowanych na rynku urządzeń tune FM, ja mam Belkin'a - lecz nie polecam... Oczywiście słuchać można, jednak jakość dzwięku przypomina mono i w różnych regionach Polski nalezy przestawiać częstotliwość, choć 91.0 FM wydaje się najwytrwalsza (DLN). Koszt poleconych wyżej produktów jest nie mały, lecz jakoś kabla i czysty dźwięk chyba się opłacają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą jest szereg oferowanych na rynku urządzeń tune FM, ja mam Belkin'a - lecz nie polecam... Oczywiście słuchać można, jednak jakość dzwięku przypomina mono i w różnych regionach Polski nalezy przestawiać częstotliwość, choć 91.0 FM wydaje się najwytrwalsza (DLN). Koszt poleconych wyżej produktów jest nie mały, lecz jakoś kabla i czysty dźwięk chyba się opłacają.

Radzę nie popełniać tego błedu i nie kupować adapterów FM! Testowałem kilka tego typu urządzeń (od mniej firmowych do bardziej) i jakość dzwięku pozostawia wiele do życzenia.

Dodatkowym problemem jest wspomniana konieczność ciągłej zmiany częstotliwości przy podróżach na dłuższe dystanse (wcinają się lokalne stacje i pierd***ne Radio Ma Ryja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel najlepiej kupic w aso,cena takka sama jak na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...