Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nakładki na klamki + listwa na tylna klapę - chrom


xlukk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam tak małą prośbę. Czy ktos tu na forum ma założone do B6 chromowane nakładki na klamki i tym samym mógłby tu wkleić fotę samochodu wraz z nimi? Bo sie przymierzam do zakupu, ale nie do końca jestem przekonany czy nie będzie za duzo chromu w aucie.

Druga rzecz: http://sklep-tuningowy.pl/produkt/41/22/Przedmioty/Audi/A4/A4_B6_8D0_01-05/Audi_A4_B6_-_chrom_listwa_nad_tab_rej_.html . Czy miał ktos może z tym do czynienia (moze tez fotka? choć tu pewnie bedzie ciężej)? Pisza na zdjęciu, ze niby od rocznika 2002, ja mam 2001, ale wydaje mi sie że jest tam pomyłka. Bo chyba nie zmieniali tylnej klapy w 2002 roku?

Aha i proszę wszelkie trolle a omijanie tego tematu ;) Bo, komenty w stylu "bedzie wiocha", "chrom jest niemodny", najlepiej kolego przerób całe b6 na czarny, bez kawałka chromu itd. są bezsensowne.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglądają klamki chromowe ? koledzy z forum chyba nie dawno się wypowiadali nawet było zdjęcie zobacz w dziłą "moja a4" moim zdaniem wygląda to :thumbdown: a co do tej listwy chromowej nad tablice :polew: chłpie odpuść sobie chyba, że chcesz zeby twoja a4 wyglądała jak "kawilak" :polew: serio :gwizdanie:

images?q=tbn:ANd9GcQBD7gtgXFYW7zvHYMRoIT0e-TiSOT5mDmoLPOlJKc_I_fp6pPT

odpowiedz sobie sam... może za długa ta listwa ale masz mniej więcej porównanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi klamkami się wstrzymuje, bo znajomy ma Audi i ma właśnie takie klamki, także zobacze sam.

Co do tej listwy ze zdjęcia to też mi się nie podoba, ale ta z linka jest mnijesza i tym samym będzie moim zdaniem lepiej wygladała.

@ speedy - widzisz ile ludzi tyle opini. Mi osobiście nie podobają się takie grille, jaki Ty masz w podpisie. Tobie się podoba i jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori chrom ok... ale wszystkie te smieszne dodatki to :sick3:

juz na spota wpada kolega co ma pod lampami tylnimi... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...