Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to faktycznie tylko fotele Ci zostaly :cool1:

...ale brakuje mi bixenonow. Jakies masz listwy wew.?

Co Ty z tym środkiem :gwizdanie:

Ja Cie tylko w irytujacy sposob mobilizuje :decayed:

Opublikowano

z tego co widze na zdjeciach srodek jest jasny, i bez sportowego fotelacza, wiec jak juz rezac to sportowy fotel obowiazkowo - moze byc nawet od sline jakis :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z tego co widze na zdjeciach srodek jest jasny, i bez sportowego fotelacza, wiec jak juz rezac to sportowy fotel obowiazkowo - moze byc nawet od sline jakis :wink4:

Jak już to bedzie recaro z s4 albo białe albo czarno-białe :)[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 18:23_________________________________________________

No to faktycznie tylko fotele Ci zostaly :cool1:

...ale brakuje mi bixenonow. Jakies masz listwy wew.?

Co Ty z tym środkiem :gwizdanie:

Ja Cie tylko w irytujacy sposob mobilizuje :decayed:

Aha :decayed:

Opublikowano

REZAJ :kox:

img4530qp1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kurcze szukam tylko jeszcze relingów :gwizdanie:

Aaa Marcin nie dobijaj mnie już tymi fotami :>

Opublikowano

to tak dla mobilizacji :gwizdanie:

Opublikowano

a może jeszcze tuner tv +dvd? :kox:

Opublikowano
  • Autor

a może jeszcze tuner tv +dvd? :kox:

Na razie Trzeniu to męczę się z kierą od B7 :) a DVD już rozmawialiśmy :hi:

Opublikowano

Andrzej jeszcze można by się zastanowić nad lampkami :mysli:

DSCF2900Medium.jpg

Opublikowano

panowie co to za felgi ??

Opublikowano

Są to felgi od rs4 bodajrze ...

Opublikowano

dzieki wielkie juz znalazlem rs4 :kox: :kox: na czarnym wygladaja kox ciekawe jak na srebrnym ..... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie juz znalazlem rs4 :kox: :kox: na czarnym wygladaja kox ciekawe jak na srebrnym ..... :gwizdanie:

Cuber miał na B6 te RS -4 rewelacji nie było :)

Opublikowano

dzieki wielkie juz znalazlem rs4 :kox: :kox: na czarnym wygladaja kox ciekawe jak na srebrnym ..... :gwizdanie:

Cuber miał na B6 te RS -4 rewelacji nie było :)

hmm Cuber tez mial czarnucha a na tym co na foto wygladaja b.dobrze

p.s. moze na zywo maja sie gorzej ...

Opublikowano

dla mnie na żywo wyglądaja super ,ale to moje skromne zdanie :mysli:

Opublikowano

dzieki wielkie juz znalazlem rs4 :kox: :kox: na czarnym wygladaja kox ciekawe jak na srebrnym ..... :gwizdanie:

Cuber miał na B6 te RS -4 rewelacji nie było :)

tylko że Cuber miał srebrne i 18" a na zdjęciu są grafitowe 19" :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kto mi usuwa posty :naughty:

Opublikowano

widzę że szfardz pakiet Cię zainspirował :naughty:

Opublikowano
  • Autor

widzę że szfardz pakiet Cię zainspirował :naughty:

Tak jest w połowie zrobiony :)

Opublikowano

widzę że szfardz pakiet Cię zainspirował :naughty:

Tak jest w połowie zrobiony :)

jak będziesz w KRK to daj znać , oblukam zmiany :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.