Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie za bardzo "przymakszone" Ten samochód ma klasę sam w Sobie a Ty zrobiłeś z Niego jarmark.

Szkoda, bo czarny avant wygląda super.

Rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale tutaj trochę przesadziłeś...

Miłej jazdy

Wybacz Mlody ale musze sie troche zgodzic z tym Panem... Troche taki jest jarmark - sledze temat od dluzszego czasu.

Pozatym zdazylem zauwazyc ze wszelka krytyka tego co robisz jest odrazu wysmiewana przez Ciebie - a jak ja zobaczylem te brewki na poczatku to pomyslalem sobie ... co za wies ... :gwizdanie: :gwizdanie: - chyba ze z takimi kupiles...

Tak wogole to idziesz w dobrym kierunku i taki schwarz pakiet jest za***isty :good: ... szkoda ze nie mam czarnulki :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie za bardzo "przymakszone" Ten samochód ma klasę sam w Sobie a Ty zrobiłeś z Niego jarmark.

Szkoda, bo czarny avant wygląda super.

Rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale tutaj trochę przesadziłeś...

Miłej jazdy

Wybacz Mlody ale musze sie troche zgodzic z tym Panem... Troche taki jest jarmark - sledze temat od dluzszego czasu.

Pozatym zdazylem zauwazyc ze wszelka krytyka tego co robisz jest odrazu wysmiewana przez Ciebie - a jak ja zobaczylem te brewki na poczatku to pomyslalem sobie ... co za wies ... :gwizdanie: :gwizdanie: - chyba ze z takimi kupiles...

Tak wogole to idziesz w dobrym kierunku i taki schwarz pakiet jest za***isty :good: ... szkoda ze nie mam czarnulki :confused4:

Ale jaki jarmak co ?

Wszystko jest czarne nawet zaciski :decayed: zastanawiam się czy listwę tył zrobić na czarno i tyle.

Kiedyś był Rieger,

- był sline,

- jest S4

będzie S4 schwarz i tyle w tym temacie :)

a jeśli ktoś jest na forum parę dni wchodzi i piszę mi takie teksty to wybacz :) wątpię czy śledził :dziura: temat tak jak Ty :)

Aha i płakać z powodu krytyki nie będę :gwizdanie:

Opublikowano

>Młody< listwa czarna mozna kupic ori w ASO.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

>Młody< listwa czarna mozna kupic ori w ASO.. :cool1:

O widzisz :) masz numery części :rolleyes:

Opublikowano

8E9 807 443 C 5PV

Opublikowano

takie coś można by poszukać

Picture011.jpg

Opublikowano

Widzę zę na wiosnę szykuje się niezły wypas :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czarny grill juz jest :gwizdanie:

42fd99e3c72d1d78med.jpg

Opublikowano

Czarny grill juz jest :gwizdanie:

42fd99e3c72d1d78med.jpg

rewelka ... :good:

Opublikowano

>Młody< mowilem ze bedzie robic robote.. :kox:

Opublikowano

kozak :evil:

Opublikowano
  • Autor

>Młody< mowilem ze bedzie robic robote.. :kox:

Fakt :good::hi: zrobię lepsze fotki ja wyjadę z garażu, ale na razie tyle śniegu ze mi się podjazdu nie chce odśnieżyć i autko czyste i suche :>[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:19_________________________________________________

Czarny grill juz jest :gwizdanie:

42fd99e3c72d1d78med.jpg

rewelka ... :good:

kozak :evil:

Dzięki :hi:

Opublikowano

A moim zdaniem slabo... :naughty:

Jak czarny to czarny, a nie czarny [ramka] + grafit [kratka] :rolleyes:

Opublikowano

Jak czarny to czarny, a nie czarny [ramka] + grafit [kratka]

no cos w tym jest co piszesz ale myśle ze i tak jest :kox::good: ciekawe jak wygląda z dalszej odleglosci cały przód :gwizdanie: Mlody pstryknij fotke lepszej jakosci :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A moim zdaniem slabo... :naughty:

Jak czarny to czarny, a nie czarny [ramka] + grafit [kratka] :rolleyes:

Grafit będą felgi :) juz raz mówiłem karawanu nie robię. :tongue4:

Opublikowano

no ladnie mlody czekam na twoj project black w calej okazalosci :cool1:jak narazie idziesz pod dobrej drodze :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

A moim zdaniem slabo... :naughty:

Jak czarny to czarny, a nie czarny [ramka] + grafit [kratka] :rolleyes:

Zobacz sobie jak to wygląda http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=212288&highlight=avant+wheel jak dla mnie dobrze :) Ty możesz sobie robić czarne masz jasne auto :tongue4: a ja całego czarnego nie robię :gwizdanie:

fdf5614457a02aecmed.jpg

9d82ca8753053976med.jpg

Opublikowano

Wyglada OK, lepiej niz na poprzedniej fotce, ale i tak uwazam, ze jak ciorny to ciorny :)

Opublikowano

Młody teraz wyglada :good:

Opublikowano

Mi sie podoba bo przynajmniej te kratki jakos wyrozniaja grill.. :good:

Ale mysle, ze na zywca wyglada jeszcze lepiej.. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.