Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KILLER :evil:

Opublikowano
:thumbup: no i jest miodnie :notworthy:
Opublikowano
:shocked: je pier.le, ślicznie :kox:
Opublikowano
  • Autor

miażdży teraz :kox: jeszcze jak dojdą relingi i szybki ciemne to będzie git malyna ;)

Myślę ze jutro sobie zobaczysz livie.

Opublikowano

Andrzej , a może wpadniesz jutro do nas na spota? :evil:

Trzeniek nie namawaj chłopaka do jazdy na tych letnich kapciach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej , a może wpadniesz jutro do nas na spota? :evil:

Trzeniu ja tylko prawą stronę zmieniłem na letnie (jak to woli może być lewa) i już są zimówki na aucie. :hi: jutro mam spota w N.S.

PODKRESLAM TARCZE I WYMIANA OLEJU I TAKIE MAŁE SPRAWY DZIĘKI SZFAGROWI Tomaszowi :hi: (się chłopak cieszy że na forum audi jest )

Opublikowano

Jak wstawiłeś pierwsze foty swojego Audi to nie zbyt dobrze mi się kojarzyło, no ale teraz to już miód malina, nawet takie brudne :ok2:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej , a może wpadniesz jutro do nas na spota? :evil:

Trzeniek nie namawaj chłopaka do jazdy na tych letnich kapciach :gwizdanie:

no bez jaj , co on jakiś ułomny jest? poradzi sobie :gwizdanie: drogi są suche :naughty:

Młody zrób jakieś dobre foty na śniegu , z wielką chęcią zobaczyłbym Twoją furę w kalendarzu :gwizdanie:

Trzeniu ja mam tylko 18" poczekam do wiosny jak szyby będą czarne i relingi naradzie to kolejna modyfikacja kiera multi z B7 :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:06_________________________________________________

Jak wstawiłeś pierwsze foty swojego Audi to nie zbyt dobrze mi się kojarzyło, no ale teraz to już miód malina, nawet takie brudne :ok2:

Dzięki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej , jak tak dalej pójdzie to będzie najładniejszy avant w B6 na forum [ gratuluję chęci i wytrwałości] :)

już teraz wolałbym takiego avanta w B6 niż 80% avantów w B7 , powaga :kox:

niezły agresor będzie , taki typowy german style gdyby go niżej posadzić [ale to juz bez sensu] :wink4:

Trzeniu już zastanie tak jak jest czyli -35 mm H&R

Opublikowano

dokładnie , nie ruszaj bo przedobrzysz :wink4: jest za***iście :good:

Też tak myślę :good:

Zostaw jak jest i ciesz się jazdą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie , nie ruszaj bo przedobrzysz :wink4: jest za***iście :good:

Też tak myślę :good:

Zostaw jak jest i ciesz się jazda :wink4:

Tak myślę :>

Opublikowano

Kurde Młody , autko daje rade , z gustem , bez zbednych dodatków. Brawo po raz kolejny. :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Wszystkim za opinie :hi: w piątek wreszcie będzie nowa kiera multi z B7 trójramienna skóra. ( miała być od TT ale nie ma w moim kolorze swing a od B7 jest )

Opublikowano

ta i cos czuje ze podkupiłes mi kiere na którą polowałem tak samo przełączniki :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ta i cos czuje ze podkupiłes mi kiere na którą polowałem tak samo przełączniki :wallbash:

Ja kupiłem kierę już z miesiąc temu i dokładnie to od A6 numer cos tam 4E0 :)

Opublikowano

A malowałeś grila? sam

Opublikowano
  • Autor

A malowałeś grila? sam

Nie kumpel to robił . Ten sam który robił s line na czarno :hi:

Opublikowano

>Młody< a co się stało z Twoim statusem? :mysli:

Opublikowano

zrezygnował pewnie :) albo wszystka kase wydał na mody :)

Opublikowano

Nie zaplacil skladki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.